Zestaw ćwiczeń, które sprawią, że Twoje pośladki będą jędrne i okrągłe, i zawrócą w głowie niejednemu facetowi.
ćwiczenia na pośladki

Ćwiczenia na pośladki cz. 1

Przedstawiamy serię prostych ćwiczeń które pozwolą Ci uzyskać seksowną pupę. Użyty w filmie sprzęt bez problemu możesz kupić w sklepie sportowym lub zamówić przez internet – jednakże nie jest on niezbędny, na początek możesz spokojnie ćwiczyć bez obciążeń.


Ćwiczenia na pośladki
można wykonywać w domu, na siłowni lub na świeżym powietrzu. Polecamy tę trzecią opcję, gdyż nie tylko rewelacyjnie dotlenia organizm, ale też bardzo poprawia samopoczucie.

Pamiętaj, żeby wszystkie ćwiczenia wykonywać PŁYNNYM, energicznym ruchem. Ważne jest to, by nie „szarpać”. Można wtedy bardzo łatwo złapać kontuzję (np. uszkadzając ścięgno).

Efekty powinnaś już widzieć po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń.

Plan ćwiczeń na seksowne i jędrne pośladki:

  • Przysiady z podskokami (0:13-0:40): 15 powtórzeń, możesz dodać ciężarki
  • Podnoszenia nóg stojąc (0:43-1:30): oprzyj się rękami o biurko lub stół i energicznym płynnym wymachem unoś nogi ku górze. 15 powtórzeń każdą nogę
  • Łyżwiarz(1:36-2:15): przeskakuj z nogi na nogę, delikatnie uginając kolana i próbując dotknąć dłonią ziemi w pobliżu przeciwległej stopy. 15 powtórzeń na każdą nogę
  • Podnoszenie nóg w skłonie – na czworakach (2:20-3:10): stań na czworakach na karimacie/macie do ćwiczeń, oprzyj się mocno na rękach i energicznymi wymachami odginaj nogi do góry. Pamiętaj by starać się mieć je wyprostowane i poczuć napięcie wszystkich mięśni! 15 powtórzeń na każdą nogę

Sugerujemy zrobić minutę przerwy pomiędzy każdym z ćwiczeń. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy powtarzać zestaw 2-3 razy (zacznij od jednej serii i stopniowo zwiększaj ilość powtórzeń) w tygodniu po 30-45 minut.

By uniknąć monotonii i zaangażować wszystkie partie mięśni nóg, połącz te ćwiczenia z innymi – wszystkie znajdziesz na naszym portalu:

Pamiętaj, żeby przed przystąpieniem do pracy dobrze się rozgrzać. Zwróć szczególną uwagę na miednicę, mięśnie ud, łydek i stawy (kolana, kostki).

Doskonałym uzupełnieniem serii będzie dziesięciominutowy stretching. Twój organizm na pewno za to Ci podziękuje.

Oceń artykuł
[Głosów: 1 Średnia: 5]

Przeczytaj też:

Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Check Also

3 proste ćwiczenia na crossfit

3 ćwiczenia crossfitowe – zmień sylwetkę i popraw kondycję!

Crossfit, czyli trening ogólnorozwojowy, pozwoli każdemu osiągnąć najwięcej korzyści płynących z aktywności fizycznej. Nie tylko …

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karina
Karina
7 lat temu

Fajne ćwiczenia już drugi miesiąc walczę i są widoczne efekty!
Tylko dziwnie trochę opisane – jakby pan administrator przysnął w połowie pracy :P.