Polecane ćwiczenia
Home » Reklama

Reklama

O serwisie

Serwis Stopnadwadze.pl powstał w czerwcu 2013 roku i w bardzo krótkim czasie wypracował sobie rozpoznawalną markę, gromadząc miesięcznie ruch na poziomie 100 000 odsłon.

Naszymi użytkowniczkami są przede wszystkim kobiety w wieku 25-45 lat, które szukają ciekawych i sprawdzonych pomysłów na zdrowy sposób życia – począwszy od ćwiczeń, poprzez odżywianie i diety, na kosmetykach naturalnych skończywszy.

To co wyróżnia nasze użytkowniczki, to fakt, iż w większości nie są stałymi bywalczyniami klubów fitness i siłowni, ale postanawiają zmienić swój siedzący tryb życia, w związku z czym aktywnie szukają pomysłów i sposobów, które im w tym pomogą.

Portal współtworzą instruktorzy fitness, którzy swym bogatym doświadczeniem dbają o merytoryczną treść artykułów.

Statystyki

W ciągu roku istnienia udało nam się zgromadzić stałą liczbę aktywnych fanów. Obecnie Stopnadwadze.pl to prawie 270 000 odsłon i 130 000 Unikalnych Użytkowników miesięcznie.

Siłą serwisu jest fakt, iż 75% ruchu pochodzi z wyszukiwarki Google – udało nam się wypozycjonować w TOP 10 na ponad 400 fraz związanych z ze zdrowym trybem życia.

Statystki Stopnadwadze.pl

W ciągu dwóch lat istnienia zgromadziliśmy również ponad 45 00 fanów na Facebooku – wszystkie znaczniki”Lubię To” pochodzą z ruchu na stronie – jest więc to aktywna i sprawdzona grupa, która doceniła treść merytoryczną naszego serwisu.

95% naszych fanów na Facebooku to kobiety w wieku 20-45 lat.

Do naszego newslettera zapisało się już prawie 4000 użytkowniczek (dziennie zapisuje się 5-15 nowych osób).

Kanał YouTube i Katalog

W lipcu 2014 uruchomiliśmy dwa dodatkowe projekty wspierające serwis:

Pierwszym jest kanał Stopnadwadze.pl z ćwiczeniami na YouTube, gdzie zaprzyjaźnieni z nami trenerzy prezentują ćwiczenia oraz zestawy treningowe. To doskonałe narzędzie reklamowe dla klubów fitness oraz marek sportowych.

Obecnie kanał ma ponad 2500 subskrybentów oraz 900 000 wyświetleń. 

Możliwości reklamowe

Celujemy przede wszystkim w oryginalne i niepowtarzalne kampanie, które pomagają zwiększyć zainteresowanie użytkowniczek. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia dedykowanych form reklamowych, takich jak artykuł sponsorowany, specjalny poradnik, kampania z ćwiczeniami, wywiady z ekspertami, spotkania online z trenerami, poradniki dietetyczne.

Pobierz cennik reklam

Formy reklamy

Podane niżej formy reklamy są przykładowe – jesteśmy w pełni elastyczni i możemy się łatwo dostosować do Państwa potrzeb.

banery_miejsca-stopnadwadze.pl

Zapraszamy do kontaktu:

Radek Klimek
telefon: 535-03-61-70
r.klimek@wiezacisnien.it
biuro@stopnadwadze.pl