Zapisz się na bezpłatny newsletter z ćwiczeniami

Home » Ćwiczenia » Ćwiczenia odchudzające

Ćwiczenia odchudzające

Ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej – kompleksowe, specjalnie opracowane zestawy, które pomogą Ci zgubić nadprogramowe kilogramy. Te ćwiczenia odchudzające są doskonałe jako autonomiczne treningi oraz zestawy, które chcesz włączyć do swojego zwykłego cyklu treningowego. Znajdziesz tutaj pomysły zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych maniaków fitness. Jeżeli nie wierzysz magicznym tabletkom, tajemniczym suplementom i wierzysz w to, że walka z nadwagą wymaga regularnych oraz kompleksowych treningów to ta kategoria jest dla Ciebie.

Tabata na spalanie 500 kalorii – najskuteczniejszy trening na spalanie tłuszczu

Tabata na spalanie tłuszczu

Trening spalający tkankę tłuszczową, dla osób, które czują uderzenie endorfin podczas ćwiczeń i lubią konkretne ćwiczenia z pazurem.

Więcej »

25 minutowa Tabata spalająca tłuszcz – trening torpeda!

Efektywny trening na spalanie tkanki tłuszczowej - ekstra interwał.

Tabata jest jednym z najlepszych i najskuteczniejszych treningów spalających tłuszcz, jeżeli chcesz szybko schudnąć – ten trening będzie świetnym wyborem.

Więcej »

Spal 200 kalorii w 20 minut – ekstra trening niszczący tłuszcz

Ćwiczenia pomogą Ci spalić 200 kalorii w 20 minut.

Jeżeli szukasz konkretnych pomysłów na skuteczny trening odchudzający, lubisz się nieco zmęczyć i naładować endorfinami – sprawdź ten zestaw ćwiczeń!

Więcej »

Jak spalić 50 kalorii w 3 minuty?

Trening na spalanie tkanki tłuszczowej.

Duże wyzwania warto czasem zacząć od mniejszych kroków 🙂 W tym zestawie treningowym na spalanie tkanki tłuszczowej, znajdziesz zestaw ćwiczeń, które turboszybko pomogą Ci spalić 50 kalorii w zaledwie 3 ...

Więcej »

25 minutowy trening w domu dla początkujących

Spokojny trening dla początkujących w domu.

Łatwy i spokojny kompleksowy trening dla osób początkujących – jeżeli nie jesteś super aktywna fizycznie, ale lubisz ćwiczyć w domu – to są ćwiczenia dla Ciebie!

Więcej »

Trening cardio dla początkujących

Spokojny trening cardio dla osób początkujących.

Jeżeli jesteś osobą początkującą i szukasz spokojnego treningu cardio, który pomoże Ci zacząć ćwiczyć – ten zestaw ćwiczeń jest dla Ciebie idealny! Trening składa się z kilkunastu łatwych ćwiczeń, które ...

Więcej »

Szalony trening Tae-Bo na krzesłach na spalanie tłuszczu dla początkujących

Ćwiczenia dla początkujących na spalanie tłuszczu.

Tae-Bo to doskonale znany na całym świecie system treningowy, który efektywnie spala tkankę tłuszczową. Oparty na sportach walki, wykorzystuje najbardziej dynamiczne ruchy ciała do zaktywizowania wszystkich mięśni. Ale nie musisz ...

Więcej »

Energetyczny trening na spalanie tłuszczu oparty na ćwiczeniach kick-boxing

Ćwiczenia w domu na spalanie tłuszczu - idealne dla każdego.

Jeżeli wdrażamy misję „spalić tłuszcz” to najlepiej na całej linii – a co w tym pomoże lepiej niż energetyczny trening oparty o kick-boxing? Tłuszcz dostanie solidnego kopniaka!

Więcej »

Super wyzwanie cardio – bokserski trening na spalanie tłuszczu. Bardzo intensywny!

Bokserskie wyzwanie cardio - trening palący tłuszcz!

Szukasz konkretnych i dających w kość, a jednocześnie ultraefektywnych ćwiczeń na palenie tkanki tłuszczowej? Jeżeli tak – to ten zestaw nada się idealnie. Ćwicz, poć się i chudnij!

Więcej »

Kompleksowy, umiarkowany 45 minutowy trening spalający tłuszcz

Dobry trening cardio na spalanie tłuszczu dla każdego

Trening na spalanie tkanki tłuszczowej dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Ćwiczenia dobrane są tak, by efektywnie spalać kalorie, jednocześnie są umiarkowane i proste, by jak najwięcej osób mogło spróbować.

Więcej »

25 minutowy spokojny trening dla początkujących na spalanie tłuszczu

Spokojny trening dla początkujących w domu łapiących formę.

Trening spalający tkankę tłuszczową dla początkujących – idealny, jeżeli zaczynasz dopiero swoją przygodę z ćwiczeniami i powoli chcesz odzyskać formę.

Więcej »

Godzinny trening-taniec dla średniozaawansowanych spalający tłuszcz

Nowy trening tańczący na płaski brzuch

Szukasz pomysłu na treningi cardio, które sprawią, że Twoje serducho zabije szybciej, a biodra zaczną się ruszać w rytm tanecznych podskoków?

Więcej »

11 minutowy taniec na spalanie tkanki tłuszczowej dla początkujących

Kompleksowy trening dla początkujących na taniec brzucha.

Szukasz skutecznych ćwiczeń na spalanie tłuszczu, ale masz dość „zwykłych” treningów? Jednocześnie szukasz treningu dla początkujących? Świetnie się składa! Ten trening będzie idealny – jest przygotowany specjalnie dla osób początkujących ...

Więcej »

Kompleksowy, godzinny trening HIIT + ABS dla zaawansowanych

Idealny trening do wzmacniania mięśni całego ciała i regularnego dbania o sylwetkę. Ze względu na swoją objętość i poziom trudności przeznaczony jest raczej dla zaawansowanych fanów fitnessu.

Więcej »

Tabata #2 – intensywny trening spalający tłuszcz w domu

Tabata_#2 - wersja z muzyka

To niespełna 3-minutowy, ale i bardzo intensywny trening, dzięki któremu zrzucisz kilka zbędnych kilogramów. Zestaw nie wymaga specjalistycznego sprzętu, więc wszystkie ćwiczenia możesz wykonywać w domu.

Więcej »

Intensywny, 25 minutowy trening cardio na spalanie tłuszczu

Trening cardio idealny na niejeden ból!

Już teraz poświęć pół godziny na ten kompleksowy trening cardio! Znajdziesz tutaj ćwiczenia idealne na rozgrzewkę oraz te na zakończenie treningu.

Więcej »

8-minutowy trening rozruchowo-odchudzający – idealny na rozpoczęcie dnia

Krótki trening do wykonania rano

Obudziłaś się później niż powinnaś? Bardzo byś chciała wykonać poranne ćwiczenia, ale nie masz już czasu na długi trening? Mamy dla Ciebie zestaw ćwiczeń, który wymaga zaledwie ośmiu minut!

Więcej »

Godzinny, kompleksowy trening na spalanie tkanki tłuszczowej dla zaawansowanych (Bardzo intensywny!)

Kompleksowy trening dla zaawansowanych z Jillian Michaels

Kolejny kompleksowy trening rodem z Ameryki! Przedstawiamy godzinny trening z Jillian Michaels. Jest to zestaw ćwiczeń dla osób zaawansowanych. 

Więcej »

11 skutecznych ćwiczeń spalających tkankę tłuszczową dla początkujących – TURBOSPALANIE LIGHT

Ten 9-minutowy trening kompleksowo pomoże Wam zadbać o Waszą sylwetkę.

Turbospalanie light to zestaw aż 11 ćwiczeń dla osób pragnących zacząć swoją przygodę z treningiem mającym na celu spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Przedstawiamy 9-minutowy trening, który kompleksowo pomoże Wam zadbać ...

Więcej »

Trening dla początkujących – lepsza forma w 4 tygodnie!

Ćwiczenia dla osób początkujących. Joanna Soh powraca z ciekawym treningiem dla osób początkujących, które chciałyby zwiększyć swoją aktywność fizyczną, ale nie wiedzą jak zacząć.

Więcej »
Nie przegap nowych artykułów na Stopnadwadze.pl i kliknij "Lubię To"!
Polub Stopnadwadze.pl na Facebooku