Zabiegi odmładzające katowice

Odmładzanie twarzy za pomocą lasera – poznaj popularne zabiegi laserem w Katowicach!

Twarz jest wizytówką każdego człowieka. Każdy z nas pragnie więc, aby jak najdłużej wyglądała młodo, była jędrna oraz posiadała atrakcyjny koloryt. Niestety, twarz każdego człowieka jest szczególnie narażona na starzenie się wraz z wiekiem. Pierwsze jego oznaki można zauważyć już w okolicach 30-35 roku życia. W ich skutecznym niwelowaniu bardzo pomocne są zabiegi laserem w Katowicach. Jakie efekty można dzięki nim osiągnąć?

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Usuwanie przebarwień i zmian pigmentacyjnych

Jednym z najczęściej występujących oznak starzenia się twarzy jest powstawanie w jej obrębie nieestatycznych przebarwień. Powodem ich pojawienia się jest nie tylko wiek, ale także styl życia. Na występowanie zmian pigmentacyjnych szczególnie narażone są osoby, które za młodu chętnie poddawały się opalaniu, korzystały z solarium nie stosując przy tym wysokiej ochrony przeciwsłonecznej. Zmiany barwnikowe na szczęście można skutecznie usunąć za pomocą lasera.

W Katowicach do dyspozycji osób zainteresowanych poprawą kolorytu skóry twarzy oraz usunięciem przebarwień jest nowoczesny laser Alma Harmony XL Pro. Urządzenie wyposażone jest w specjalną głowicę Dye-VL, która emituje wąskopasmowe, pulsacyjne światło, które doskonale sprawdza się do usuwania przebarwień posłonecznych i polekowych. Możliwość pracy w systemie dynamicznym sprawia, że prowadzona przy jego użyciu terapia jest bezbolesna oraz w pełni bezpieczna dla delikatnej skóry twarzy.

Bezoperacyjny lifting twarzy za pomocą lasera frakcyjnego

Zabiegi laserem w Katowicach obejmują także bezoperacyjny lifting twarzy. Jest on wykonywany za pomocą frakcyjnego lasera medycznego, który emituje krótki impuls światła o wysokiej energii. Laser nieablacyjny nie powoduje uszkodzenia naskórka, przez co zabieg przeprowadzony za jego pomocą jest bezbolesny oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Wykonanie kilku serii zabiegów pozwala na znaczącą poprawę jędrności skóry, usunięcie widocznych zmarszczek oraz pozbycie się przebarwień i widocznych blizn. Dzięki temu można w prosty i bezpieczny sposób poprawić wygląd twarzy oraz zniwelować oznaki świadczące o jej starzeniu się. Co ważne, zabieg może zostać przeprowadzony o każdej porze roku, w tym także w lecie.

Usuwanie blizn oraz poprawa faktury skóry

W okolicach 40 roku życia większość osób zaczyna obserwować u siebie znaczne pogorszenie się stanu oraz wyglądu skóry twarzy. Pogłębieniu ulegają zmarszczki mimiczne, a cera staje się mniej jędrna, traci swoją naturalną sprężystość i napięcie. Sposobem na poprawę jej stanu oraz wyglądu są zabiegi laserem w Katowicach wykonywane za pomocą lasera Alma Harmony XL Pro wyposażonego w głowicę iPixel.

Głowica iPixel to laser frakcyjny, ablacyjny erbowo-yagowy, za pomocą którego możliwe jest wykonanie resurfacingu laserowego. Zabieg ten doskonale sprawdza się do usuwania blizn (w tym także blizn potrądzikowych) oraz doskonale niweluje oznaki starzenia się skóry. Dzięki niemu możliwe jest usunięcie lub znaczne zmniejszenie głębokich zmarszczek, bruzd oraz pozbycie się efektu ziarnistej, starzejącej się skóry. Profesjonalne zabiegi laserem katowice wykonywane z wykorzystaniem głowicy iPixel są bezpieczne oraz wymagają krótkiego okresu rekonwalescencji.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Check Also

Jak mierzyć temperaturę temometrem bezdotykowym - instrukcja krok po kroku

Jak prawidłowo mierzyć temperaturę termometrem bezdotykowym?

Zastanawiasz się jak prawidłowo zmierzyć temperaturę termometrem bezdotykowym? Nie wiesz, jak działa taki termometr? Dlaczego …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail