Home » Ćwiczenia » Ćwiczenia odchudzające » Ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej vol.1
Ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej muszą być regularne, intensywne i dynamiczne.
Zestaw ćwiczeń spalających tkankę tłuszczową.

Ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej vol.1

Przedstawiamy pierwszy zestaw intensywnych ćwiczeń na spalenie tkanki tłuszczowej. Jeżeli Twoim naczelnym celem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej, to te ćwiczenia będą dla Ciebie idealne.

Ćwiczenia fat-burning to ćwiczenia o dużej intensywności, utrzymujące wysokie tętno przez cały czas trwania treningu. By sprostać dużemu wysiłkowi i zdobyć potrzebną energię, organizm musi sięgnąć po tkankę tłuszczową i zacząć ją spalać.

Poniższy krótki trening składa się z sekwencji kilku ćwiczeń, które wykonujesz w szybkim tempie. Plan treningu przedstawia wykonanie jednej serii. Optymalnie powinnaś wykonać 3 takie serie ćwiczeń codziennie.

Zanim zaczniesz wykonywać ćwiczenia, dokładnie zapoznaj się z ich schematem – tak by uniknąć niepotrzebnych przestojów. Pamiętaj, że ćwiczenia fat burning musisz wykonywać dokładnie i bardzo dynamicznie!

Plan treningu:

  1. Rozgrzewka: wykonaj ją w sposób, który lubisz najbardziej. Może to być kilkuminutowy jogging, skakanka, bieg w miejscu lub jazda na rowerze. Jej celem jest rozgrzanie mięśni i podniesienie tętna.
  2. Stań prosto, unieś wysoko ramiona i przejdź do pozycji pompki, nie dotykając ziemi unieś tułów w górę. Następnie przejdź do pozycji psa, prawą nogę przyciągnij do łokcia i wypchnij wysoko w górę, powtórz 5 razy.
  3. Wstań i powtórz poprzednie ćwiczenie, ale tym razem wykonaj 5 powtórzeń dla prawej nogi.
  4. Całość powtórz jeszcze 4 razy (czyli po 2 razy na każdą nogę).

Po wykonaniu tych ćwiczeń, możesz przejść do ćwiczeń modelujących poszczególne partie mięśniowe lub zakończyć trening ćwiczeniami rozciągającymi.

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Przeczytaj też:

Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Check Also

Intensywny trening HIIT spalający tkankę tłuszczową.

30-minutowy trening HIIT spalający mnóstwo tłuszczu i kalorii!

Przygotuj się na szalone spalanie kalorii i poczuj się jak mistrz z naszym nowym zestawem …

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o