Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Jak sobie radzić z problemami z erekcją?

Erekcja – temat tabu, który powraca jak bumerang

Problemy z erekcją dotykają choć raz w życiu praktycznie każdego mężczyznę. Mylnie jednak rozumiany jest stan, kiedy faktycznie zaczynają się zaburzenia erekcji, a sytuacje, które są jednorazowe. Dopiero w momencie, gdy w zdecydowanej większości przypadków dochodzi do zaburzeń erekcji, można mówić o problemie wymagającym interwencji medycznej. Jak jednak rozpoznać sytuację, która wymaga konsultacji lekarskiej, a kiedy wystarczy zmiana trybu życia i codziennego jadłospisu?

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Problemy z erekcją – czym są spowodowane?

Na problemy z erekcją wpływ może mieć wiele czynników. To w dużej mierze styl życia, jaki mężczyzna prowadzi na co dzień, ale i czynniki genetyczne. Kolejno schorzenia, które mogą wzmagać problem bądź też ich natura powoduje, że problemy z erekcją są jednym z objawów towarzyszących. Nie można zapominać o różnorodnych medykamentach, także mogących mieć wpływ na funkcjonowanie męskiego układu płciowego.

Znalezienie przyczyny – klucz do sukcesu

Problemy z erekcją niestety wciąż pozostają tematem tabu. Choć wiemy o nich coraz więcej i przydarzają się każdemu mężczyźnie, to zdecydowana większość wstydzi się wizyty lekarskiej. Niestety takie postępowanie wpływa na pogarszanie się problemu. Mężczyzna, który poczuwa się do roli osoby, jaka powinna usatysfakcjonować seksualnie kobietę, w przypadku niemożności osiągnięcia wzwodu bądź utrzymania członka we wzwodzie przez czas niezbędny do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego, czuje się zniechęcony. Spada jego poczucie własnej wartości, bo jest przekonany, że wina leży po jego stronie.

Niestety, partnerki nierzadko, nie tylko nie pomagają w takich sytuacjach, ale i pogarszają je. Wyśmiewanie się, wytykanie i wypominanie „nieudanych” stosunków, niekorzystnie wpływa na stan fizyczny oraz psychiczny mężczyzny. Wsparcie od drugiej strony to jedno, a znalezienie przyczyny to druga, ale jakże istotna kwestia.

Problemy z erekcją nie muszą być związane ze zmianami fizycznymi w organizmie. Nierzadko przyczyn upatruje się w pogłębiającym się codziennym stresie, zbyt dużej liczbie obowiązków, jaka wpływa na stany napięciowe, problemy ze snem, a także z funkcjonowaniem pozostałych układów w organizmie. Ponadto zła dieta, brak aktywności fizycznej, zbyt częsta zmiana partnerek seksualnych bądź zamknięcie się w sobie z różnych powodów i unikanie zbliżeń przez dłuższy czas, mogą skutkować pogłębiającym się problemem.

To z tego względu uwaga skierowana jest nierzadko na zagadnienie, jakie stanowi dieta na potencję. Z pomocą w tak trudnych dla mężczyzny sytuacjach, przychodzą między innymi suplementy diety, jak chociażby Permen, o którym więcej informacji znajdziemy pod adresem witryny internetowej http://www.permen.pl/. To jednak nie wszystko. Mężczyznę powinna zainteresować dieta na potencję.

Dieta na potencję, czyli jaka?

Dieta na potencję to przede wszystkim zdrowy i racjonalny jadłospis na co dzień. Mężczyzna zmagający się z problemami z erekcją, powinien postawić na ograniczenie spożywania alkoholu, cukrów i ciężkostrawnych potraw, czyli… musi zmodyfikować swoje nawyki żywieniowe, stawiając po prostu na wartościowe posiłki.

Dieta na potencję powinna obfitować w mięso i produkty mleczne. To pierwsze nie może być jednak nafaszerowane hormonami, antybiotykami i związkami chemicznymi, bo zamiast przynieść pożądane korzyści, źle wpłynie na pracę całego organizmu. W jadłospisie nie może zabraknąć zielonych warzyw, świeżych orzechów oraz nasion, a także owoców o niskim indeksie glikemicznym.

Dieta na potencję to produkty, które nie są drogie i trudne do nabycia czy przetworzenia. Nie mamy do czynienia z egzotycznymi daniami czy produktami z górnej półki. W grę wchodzi w dużej mierze zdrowy jadłospis, który połączony z aktywnością fizyczną, ewentualnymi suplementami diety, jak i uporaniem się ze stwierdzonymi przyczynami problemów z erekcją, jest w stanie przywrócić mężczyźnie wiarę w siebie, a przede wszystkim zaowocować wyeliminowaniem tak powstałej przypadłości.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

ŹRÓDŁA:

  • http://www.nowinylekarskie.ump.edu.pl/uploads/2007/6/494_6_76_2007.pdf
  • http://www.praktyka-lekarska.pl/impotencja.pdf
  • http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?1092

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Telekonferencja związana z wynikami badania krwi.

Interpretacja wyników krwi online. Jak się przygotować i jakie informacje uzyskamy

W chwili, gdy nasz organizm zaczyna źle funkcjonować, niezależnie w jakiej części ciała leży przyczyna, …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Test #001

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail