Polecane ćwiczenia
Home » Ćwiczenia » Gry Fitness » Recenzja: Zumba Fitness Rush
Zumba to połączenie dobrej zabawy i ruchu.
Gry fitness to doskonałe rozwiązanie dla dziewczyn trenujących w domu.

Recenzja: Zumba Fitness Rush

 Gra Zumba Fitness Rush to dynamiczny trening całego ciała pod przykrywką rozrywki, świetnie się bawisz, tryskasz humorem, a przy okazji i niejako ze zdumieniem odkrywasz, że zmienia się Twoja sylwetka, ubrania stają się luźniejsze, a forma o niebo lepsza.

Taka właśnie jest ta gra – niezwykle energetyczna i skuteczna, oczywiście przy założeniu, że 3-4 sesje taneczne w tygodniu to absolutne minimum. Gra jest stworzona dla osób, które nie przepadają za tradycyjnymi ćwiczeniami fizycznymi, ale chciałyby popracować nad swoją sylwetką.

W odróżnieniu od pierwszej wersji gry, Zumba Rush ma o wiele więcej do zaoferowania, 42 nowe utwory, nowi instruktorzy, nowe i atrakcyjne lokalizacje, dużo lepszą grafikę, animację ruchów oraz sterowanie menu za pomocą dłoni, kontrolera lub własnego głosu.

W tej edycji gry każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, kondycji fizycznej oraz umiejętności tanecznych. Bardzo dobry tutorial dla początkujących z nauką podstawowych kroków, a następnie możemy wybrać pojedynczy utwór lub zajęcia (30, 45 i 60 minutowe), a wszystko na 3 poziomach trudności/intensywności (łatwy, średni, trudny).

Plusem jest również możliwość samodzielnego utworzenia zajęć z ulubionymi utworami oraz śledzenie postępów. Tak jak w poprzednich edycjach, również w Zumbie Rush są dodatkowe materiały dostępne po odblokowaniu kolejnych poziomów (trzeba się postarać!).

Minusy? Dla niektórych minusem będzie na pewno brak trybu multiplayer online, czyli niestety nie poćwiczymy wspólnie z koleżanką z drugiego końca Polski, ale na pocieszenie można ćwiczyć w dwójkę w tym samym pomieszczeniu 😉

Przeczytaj też:

Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź też

Zumba to jest to!

Całą Polskę ogarnęło szaleństwo sportowego tańca, chociaż nikt nie przypuszczał, że Polki tak chętnie będą …

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o