Zumba to połączenie dobrej zabawy i ruchu.
Gry fitness to doskonałe rozwiązanie dla dziewczyn trenujących w domu.

Recenzja: Zumba Fitness Rush

 Gra Zumba Fitness Rush to dynamiczny trening całego ciała pod przykrywką rozrywki, świetnie się bawisz, tryskasz humorem, a przy okazji i niejako ze zdumieniem odkrywasz, że zmienia się Twoja sylwetka, ubrania stają się luźniejsze, a forma o niebo lepsza.

Taka właśnie jest ta gra – niezwykle energetyczna i skuteczna, oczywiście przy założeniu, że 3-4 sesje taneczne w tygodniu to absolutne minimum. Gra jest stworzona dla osób, które nie przepadają za tradycyjnymi ćwiczeniami fizycznymi, ale chciałyby popracować nad swoją sylwetką.

W odróżnieniu od pierwszej wersji gry, Zumba Rush ma o wiele więcej do zaoferowania, 42 nowe utwory, nowi instruktorzy, nowe i atrakcyjne lokalizacje, dużo lepszą grafikę, animację ruchów oraz sterowanie menu za pomocą dłoni, kontrolera lub własnego głosu.

W tej edycji gry każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, kondycji fizycznej oraz umiejętności tanecznych. Bardzo dobry tutorial dla początkujących z nauką podstawowych kroków, a następnie możemy wybrać pojedynczy utwór lub zajęcia (30, 45 i 60 minutowe), a wszystko na 3 poziomach trudności/intensywności (łatwy, średni, trudny).

Plusem jest również możliwość samodzielnego utworzenia zajęć z ulubionymi utworami oraz śledzenie postępów. Tak jak w poprzednich edycjach, również w Zumbie Rush są dodatkowe materiały dostępne po odblokowaniu kolejnych poziomów (trzeba się postarać!).

Minusy? Dla niektórych minusem będzie na pewno brak trybu multiplayer online, czyli niestety nie poćwiczymy wspólnie z koleżanką z drugiego końca Polski, ale na pocieszenie można ćwiczyć w dwójkę w tym samym pomieszczeniu 😉

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Recenzja gry zumba fitness core

Recenzja: Zumba Fitness Core

Jeżeli znasz już wcześniejsze gry z serii Zumba Fitness to edycja Core będzie dla Ciebie …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail