Jakie zalety ma zielona kawa?
Co warto wiedzieć o zielonej kawie?

Zielona kawa – naturalny środek na redukcję tkanki tłuszczowej

Marzysz o smukłej sylwetce? Potrzebujesz motywatora, który będzie Twoim „spalaczem” tłuszczu? Intensywnie uprawiasz sport i chcesz się zregenerować? Zapraszamy do poczytania naszej lektury poświęconej ekologicznej zielonej kawie. Ten zyskujący coraz większą popularność, naturalny napitek stanowi wysokiej klasy suplement diety, jaki warto uwzględnić w naszym codziennym jadłospisie, niezależnie od nawyków żywieniowych oraz trybu funkcjonowania.

Zupełnie inaczej niż mała czarna

W odróżnieniu od klasycznej kawy, która kojarzy nam się z mocnym kofeinowym naparem, zielona odmiana ziarenek nie jest przeznaczona do słodzenia, serwowania ze śmietanką, czy podawania z mlekiem. Całkowicie odmienny jest także jej smak.

Wielu osobom, zwłaszcza podczas paru pierwszych degustacji, ciężko jest się do owego napoju przekonać, ale to kwestia czystego przyzwyczajenia. Ekstrakt z zielonej kawy naprawdę potrafi zdziałać cuda, dlatego nie powinno nikogo dziwić, iż jest on dziś na topie.

Jeżeli w Twoim pobliskim supermarkecie ekologicznej odmiany kawowej używki brak, nie zniechęcaj się – wysokiej klasy produkty tej kategorii dostępne są w sklepach online, których przykładem jest chociażby sklepswanson.pl, dysponujący bardzo szerokim wachlarzem wielorakich odmian i gramatur omawianego artykułu.

Realny wpływ

Podczas gdy wiele współcześnie występujących na rynku suplementów diety to kolokwialnie mówiąc „pic na wodę”, zielona kawa naprawdę działa i to rewelacyjnie. Ma ona ogromny wpływ na efektywność procesu odchudzania, a to za sprawą dużej zawartości kwasu chlorogenowego.

Ponadto, regularne spożywanie nie więcej niż dwie filiżanki tego napoju umożliwia znaczące obniżenie ciśnienia krwi. W tym kierunku, już dawno temu, przeprowadzone zostały specjalistyczne badania medyczne oraz eksperyment z redukcją wartości ciśnienia tętniczego szczurów. Jak pokazały wyniki zrealizowanych testów, kwas kawoilochinowy stanowiący naczelny ingredient charakteryzowanego ekstraktu przyniósł spektakularne rezultaty. Te zaś zostały z czasem potwierdzone przez skrupulatne badania japońskich ekspertów z Health Care Research Laboratories.

Dodatkowo, kawa w odmianie zielonej dodaje energii, zmniejsza łaknienie i ospałość. Pozwala trzymać w ryzach cholesterol oraz likwiduje cellulit. W sklepach typu wspomniany wcześniej sklepswanson.pl można nabyć omawiany suplement w postaci wygodnych w zażywaniu kapsułek.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Przeczytaj też:

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Check Also

Tłuszcze nasycone i nie nasycone - przykłady. 

Tłuszcze nasycone i nienasycone – na czym polega różnica i które powinniśmy jeść, a które ograniczać?

Tłuszcze to potoczna nazwa lipidów, które przede wszystkim składają się z kwasów tłuszczowych, steroli, barwników …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments