Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Jakie zalety ma zielona kawa?
Co warto wiedzieć o zielonej kawie?

Zielona kawa – naturalny środek na redukcję tkanki tłuszczowej

Marzysz o smukłej sylwetce? Potrzebujesz motywatora, który będzie Twoim „spalaczem” tłuszczu? Intensywnie uprawiasz sport i chcesz się zregenerować? Zapraszamy do poczytania naszej lektury poświęconej ekologicznej zielonej kawie. Ten zyskujący coraz większą popularność, naturalny napitek stanowi wysokiej klasy suplement diety, jaki warto uwzględnić w naszym codziennym jadłospisie, niezależnie od nawyków żywieniowych oraz trybu funkcjonowania.

Zupełnie inaczej niż mała czarna

W odróżnieniu od klasycznej kawy, która kojarzy nam się z mocnym kofeinowym naparem, zielona odmiana ziarenek nie jest przeznaczona do słodzenia, serwowania ze śmietanką, czy podawania z mlekiem. Całkowicie odmienny jest także jej smak.

Wielu osobom, zwłaszcza podczas paru pierwszych degustacji, ciężko jest się do owego napoju przekonać, ale to kwestia czystego przyzwyczajenia. Ekstrakt z zielonej kawy naprawdę potrafi zdziałać cuda, dlatego nie powinno nikogo dziwić, iż jest on dziś na topie.

Jeżeli w Twoim pobliskim supermarkecie ekologicznej odmiany kawowej używki brak, nie zniechęcaj się – wysokiej klasy produkty tej kategorii dostępne są w sklepach online, których przykładem jest chociażby sklepswanson.pl, dysponujący bardzo szerokim wachlarzem wielorakich odmian i gramatur omawianego artykułu.

Realny wpływ

Podczas gdy wiele współcześnie występujących na rynku suplementów diety to kolokwialnie mówiąc „pic na wodę”, zielona kawa naprawdę działa i to rewelacyjnie. Ma ona ogromny wpływ na efektywność procesu odchudzania, a to za sprawą dużej zawartości kwasu chlorogenowego.

Ponadto, regularne spożywanie nie więcej niż dwie filiżanki tego napoju umożliwia znaczące obniżenie ciśnienia krwi. W tym kierunku, już dawno temu, przeprowadzone zostały specjalistyczne badania medyczne oraz eksperyment z redukcją wartości ciśnienia tętniczego szczurów. Jak pokazały wyniki zrealizowanych testów, kwas kawoilochinowy stanowiący naczelny ingredient charakteryzowanego ekstraktu przyniósł spektakularne rezultaty. Te zaś zostały z czasem potwierdzone przez skrupulatne badania japońskich ekspertów z Health Care Research Laboratories.

Dodatkowo, kawa w odmianie zielonej dodaje energii, zmniejsza łaknienie i ospałość. Pozwala trzymać w ryzach cholesterol oraz likwiduje cellulit. W sklepach typu wspomniany wcześniej sklepswanson.pl można nabyć omawiany suplement w postaci wygodnych w zażywaniu kapsułek.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Jak często pić wodę w ciągu dnia i jaki ma wpływ na nasze zdrowie.

10 powodów dlaczego warto pić regularnie wodę

Około 60% ludzkiego ciała składa się z wody. Jest ona niezbędna do życia i choć …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail