Na rynku jest wiele rodzaju kulek gejszy. Wybierz odpowiedni zależny od potrzeb.
Intymny gadżet poprawiający zdrowie i samopoczucie.

Jakie kulki gejszy kupić, by były bezpieczne dla naszego zdrowia i efektywne?

Kulki gejszy to praktyczny kobiecy gadżet, po który sięga coraz więcej kobiet. To bardzo dobrze, gdyż ich regularne używanie jest w stanie przynieść wiele wymiernych korzyści dla kobiecego zdrowia i dobrego samopoczucia. Rosnąca wśród kobiet popularność kulek sprawia jednak, że w sprzedaży dostępnych jest ich wiele różnych rodzajów.


Kulki gejszy to praktyczny kobiecy gadżet, po który sięga coraz więcej kobiet. To bardzo dobrze, gdyż ich regularne używanie jest w stanie przynieść wiele wymiernych korzyści dla kobiecego zdrowia i dobrego samopoczucia. Rosnąca wśród kobiet popularność kulek sprawia jednak, że w sprzedaży dostępnych jest ich wiele różnych rodzajów.

Jakie kuleczki gejszy kupić, aby były bezpieczne do regularnego stosowania, trwałe oraz doskonale ćwiczyły mięśnie kegla?

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Kuleczki gejszy tylko z certyfikowanych, antyalergicznych materiałów!

Kulki gejszy umieszcza się oraz nosi bezpośrednio w pochwie. Z tego powodu muszą być one wykonane z przebadanych, certyfikowanych materiałów, które będą bezpieczne dla naszego zdrowia, antyalergiczne oraz trwałe. Dotyczy to nie tylko samych kulek, ale także sznureczka, który służy do ich wyjmowania. Powinien być on wykonany z tego samego materiału, co kulki.

Najlepszym wyborem są dziś kuleczki gejszy wykonane w całości z certyfikowanego silikonu medycznego. Jest to przebadane klinicznie tworzywo o właściwościach antyalergicznych, które może być bezpiecznie noszone wewnątrz ciała. Jego ultragładka powierzchnia sprawia, że aplikacja kuleczek jest wygodna i w pełni bezpieczna oraz nie powoduje podrażnień wrażliwych okolic intymnych.

Silikon medyczny, z którego wykonane są najlepsze dostępne w sprzedaży kuleczki gejszy, jest ponadto materiałem wodoodpornym i trwałym, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie bez obaw o przedwczesne zużycie się, zniszczenie czy utratę cennych właściwości.

Kuleczki gejszy i ich rozmiary – jak dobrać odpowiednią wielkość kulek?

Zasada doboru kuleczek gejszy jest bardzo prosta – na początku swojej przygody z treningiem mięśni kegla warto wybrać mniejsze i lżejsze kulki, aby nasze ciało mogło przyzwyczaić się do ich obecności. Mniejszy rozmiar kulek jest także na stałe polecany dla kobiet, które nie rodziły siłami natury oraz pań w wieku do 30. roku życia.

Kobiety po trzydziestce oraz mamy mogą natomiast zdecydować się na większe kulki gejszy, które zapewnią im bardziej efektywny trening mięśni dna miednicy.

Najlepszym wyborem dla wszystkich kobiet bez względu na ich wiek czy posiadanie potomstwa są progresywne kuleczki gejszy. Są one zbudowane z dwóch połączonych ze sobą ciężarków, z których każdy posiada nieco inne obciążenie. Kulki progresywne zapewniają najbardziej optymalny masaż mięśni kegla, co pozwala na znacznie szybsze uzyskanie za ich pomocą satysfakcjonujących rezultatów.

Jedyne, o czym należy pamiętać podczas ich noszenia, jest ruch – pozwala on bowiem na wprawienie kuleczek w drgania, które następnie przenoszone są na mięśnie dna miednicy.

Kuleczki gejszy można kupić w sklepach z akcesoriami intymnymi. Aby mieć pewność ich dobrego wyboru, bezpieczeństwa użytkowania oraz najwyższej jakości wykonania warto zdecydować się na zakup kulek wyłącznie od sprawdzonego sprzedawcy. Dobrej jakości certyfikowane kuleczki gejszy zapewnią nam bowiem bezpieczeństwo stosowania oraz najlepsze efekty treningu mięśni kegla.

Partnerem artykułu jest PlumBum oferujący: kuleczki gejszy – więcej na PlumBum.com.pl.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 2 Średnia: 4.5]

Check Also

Pewność siebie dziecka - klucz do rozwoju. Odkryj strategie budowania pewności siebie u dzieci poprzez szacowanie granic i rozwijanie asertywności.

Budowanie pewności siebie u dzieci: odkryj tajemnicę szacowania granic i asertywności!

Czy spotkałeś się kiedyś z taką sytuacją? Pamiętasz, jak oburzona ciocia lub babcia powiedziała: „Ale …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail