Polecane ćwiczenia
Home » Ćwiczenia » Ćwiczenia rozciągające » Stretching po treningu z Jillian Michaels

Stretching po treningu z Jillian Michaels

O tym, że stretching po właściwej części treningu jest bardzo ważny chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Jest to idealny moment, aby ochłonąć, wyrównać oddech i spokojnie rozładować napięcie mięśni.

Ta może niepozorna czynność jest niezwykle ważna dla naszych mięśni! Oto kolejna dawka ćwiczeń na potreningowy stretching:


Jillian Michels to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich trenerek personalnych, autorka wielu filmów treningowych oraz książek dotyczących zdrowego trybu życia. W treningach łączy treningi wzmacniające mięśnie z elementami kickboxingu, pilates, jogi i plyometryki.

Przeczytaj też:Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź też

Joga z Jillian Michaels - powinnaś spróbować!

Joga z Jillian Michales – koniecznie spróbuj!

Joga to ćwiczenia rozciągające, które oprócz wielu pozytywnych skutków w naszej fizyczności poprawia również mentalność. …

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o