Polecane ćwiczenia
Home » Ćwiczenia » Ćwiczenia na pośladki » Ćwicz z Mel B! 10 minutowy trening pośladków
Najważniejsze to ćwiczyć regularnie i wkładać całe serce w trening.
Kolejny zestaw ćwiczeń prezentowanych przez Melanie - tym razem trening i modelowanie atrakcyjnej pupy.

Ćwicz z Mel B! 10 minutowy trening pośladków

Mel B przedstawia tym razem fantastyczne, skuteczne, ale dające niezły wycisk ćwiczenia na pośladki. Zestaw dla miłośniczek prostych, intensywnych, łatwych i skutecznych treningów. Chcesz ujędrnić pośladki lub poprawić ich kształt, a masz mało czasu? Nie szukaj już innych ćwiczeń, te sprawdzą się wyśmienicie.

Wystarczy, że swój zwykły trening cardio (np. jazda na rowerze) zakończysz tymi ćwiczeniami, a Twoje pupa będzie miały cudowny i atrakcyjny kształt. Nie ćwicz jednak codziennie, bo mięśnie nie będą miały czasu na regenerację, 2-3 razy w tygodniu wystarczy, aby uzyskać wymarzony efekt.

Najważniejsze jest to, byś pamiętała o REGULARNYCH TRENINGACH i ROZGRZEWCE!

Plan: ćwiczenia z Mel B na pośladki

  1. Wykop w bok (od 40:30): podeprzyj się na rękach i kolanach, prawą nogę unieś do boku i wyprostuj. Po 30 sekundach zmień nogę.
  2. Unoszenie nogi w górę: zgiętą nogę unosimy w górę, piętą do sufitu. Mocno pracują mięśnie pośladków. Po 30 sekundach zmień nogę.
  3. Wykop w bok: powtarzamy 1 ćwiczenie na obydwie nogi. Jeżeli odczuwasz ból lub skurcz pośladków rozmasuj mięśnie.
  4. Unoszenie nogi w górę: powtarzamy ćwiczenie 2 dla obydwu nóg.
  5. Leżenie na boku : w tej pozycji, podpierając się łokciem, unosimy wyprostowaną nogę do góry. Pamiętaj, że noga nie może dotykać podłogi, kontroluj cały ruch nogi za pomocą mięśni. Ćwicz przez 1 minutę.
 1. Wyprost nogi: pozostajemy w pozycji, noga nisko nad podłogą, przyciągamy ją w stronę brzucha, a następnie prostujemy i zginamy przed sobą
 2. Leżenie na boku: powtarzamy ćwiczenie dla drugiej strony
 3. Wyprost nogi: powtarzamy ćwiczenie dla drugiej strony
 4. Unoszenie pośladków: leżąc na plecach unosimy pośladki i biodra, tempo dosyć szybkie, pamiętaj o napinaniu mięśni pośladków na górze. Powtarzaj przez 1 minutę, a następnie zatrzymaj napięte mięśnie pośladków na 30 sekund. Kolejne 30 sekund dalej utrzymuj pośladki w górze, ale łącz i otwieraj uda.

Uwaga! Koniecznie wykonaj na zakończenie treningu kilka ćwiczeń rozciągających mięśnie ud i pośladków! Unikniesz dzięki temu kontuzji i odpowiednio „napakujesz” tlenem zmęczone mięśnie i stawy

Sprawdź nasze pomysły na przysiady – najlepsze ćwiczenia na ujędrnienie pośladków!

Przeczytaj też:

Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź też

Trening idealny do modelowania i wyszczuplenia pośladków.

Pośladkowy niszczyciel, czyli podnieś, ujędrnij i ukształtuj swoją pupę i biodra bez jednego przysiadu!

Przed tobą spokojny trening wzmacniający i kształtujący mięśnie pośladków, który jednocześnie ujędrni skórę oraz wysmukli …

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o