Co to jest liposukcja?
Co to jest liposukcja, czy pomaga spalić tłuszcz?

Liposukcja brzucha, bezpieczny sposób na oporny tłuszczyk

Dieta i aktywność fizyczna to dwa podstawowe elementy, które pozwalają schudnąć i wyrzeźbić idealną sylwetkę. Nie bez znaczenia jest też fakt, że w naturalny sposób wprowadzają zdrowy tryb życia i wyrabiają dobre nawyki żywieniowe. Jednak są takie przypadki, gdy nawet najbardziej restrykcyjna dieta i ostry trening zawodzą.

Osoby od lat walczące z uporczywym tłuszczykiem, który opiera się największym nawet wysiłkom, wiedzą jak łatwo o zniechęcenie i powrót do objadania się słodyczami i śmieciowym jedzeniem. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają największy problem z tłuszczem zalegającym na brzuchu. Dodatkowo kobiety borykają się z otłuszczonymi udami. I chociaż obie grupy prowadzą aktywny tryb życia, zdrowo się odżywiają, mogą pochwalić się doskonałą kondycją, to do wymarzonej sylwetki im daleko. Zamiast rezygnować i poddawać się w walce z otyłością, warto wspomóc ją nieco bardziej inwazyjnymi metodami.

Liposukcja, czyli zabieg odsysania tłuszczu, to nie koniec świata. Nie można go też nazywać zdradą dotychczasowych metod. Wiele osób mylnie sądzi, że wystarczy odessać tłuszcz, by mieć wymarzoną sylwetkę „za darmo”, bez wysiłku. Tymczasem o efekty zabiegu trzeba dbać, inaczej w krótkim czasie znikną pod świeżo wytworzonym tłuszczykiem.

Zdrowa dieta, aktywność fizyczna, pozwolą nie tylko na utrzymanie efektu liposukcji, dzięki nim ciało nadal będzie mogło pochwalić się doskonale wyrzeźbionymi wszystkimi partiami ciała i dobrą kondycją. Liposukcja to przyspieszenie efektu diety i ćwiczeń w tych partiach ciała, które są wyjątkowo odporne na naturalne metody pozbywania się tkanki tłuszczowej.

Liposukcja Vaser Lipo HD to zabieg polegający na wykorzystaniu ultradźwięków do rozbijania tkanki tłuszczowej.

Nie tylko jest bezpieczny, dzięki bezinwazyjnej metodzie praktycznie nie występuje problem blizn pooperacyjnych, a rekonwalescencja przebiega szybciej niż w przypadku tradycyjnych operacji plastycznych brzucha, ud i pośladków. Bonusem dla pań przy liposukcji Vaser Lipo HD jest możliwość przeniesienia tkanki tłuszczowej z brzucha do piersi.

To najmniej inwazyjny i najbezpieczniejszy sposób na zmianę rozmiaru miseczki biustonosza. Zarówno panie, jak i panów ucieszy informacja, że liposukcja pozwala na uformowanie tzw. „sześciopaka” na brzuchu. Jednak płaski brzuch z „sześciopakiem” zniknie, jeśli nie będzie dobrze traktowany.

Trzeba pamiętać, że liposukcja nie blokuje możliwości pojawienia się nowej warstwy tłuszczu, a jedynie usuwa już istniejącą. Dlatego dla własnego zdrowia i szacunku do zabiegu warto, oczywiście po dojściu do całkowitej sprawności fizycznej, na nowo podjąć trening lub zacząć aktywne uprawianie sportu.

Wygląd zewnętrzny w dzisiejszym świecie odgrywa kluczową rolę w wielu momentach życia. Osoby szczupłe podświadomie są postrzegane jako zdrowsze, lepiej dbające o siebie, a więc bardziej wydajne w pracy. Nierzadko przy podobnych kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym, to właśnie wygląd decyduje o wyniku rekrutacji na określone stanowisko. I niestety często osoby z nadwagą przegrywają.

Zabieg odsysania tłuszczu to swoiste koło ratunkowe dla osób, dla których wizerunek jest istotnym czynnikiem w karierze i życiu osobistym. Kiedy naturalne metody zawodzą, warto oddać się w ręce doświadczonego lekarza.

Liposukcja nie jest zamiennikiem diety. Jest jedynie zabiegiem pomocnym w poradzeniu sobie z trudnymi partiami ciała.

Więcej na ten temat można przeczytać na www.centrumliposukcji.pl

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 


Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Porady, dzięki którym zaczniesz pić wodę regularnie

Jak skutecznie się nawadniać? | 10 konkretnych porad, które musisz znać!

Większość z nas ma problem z piciem wody, a to jeden z najprostszych nawyków, które …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail