polemagnetyczne

Czy pole elektromagnetyczne może leczyć?

Powszechnie wiadomym jest, iż promieniowanie elektromagnetyczne wywołuje szereg negatywnych skutków zdrowotnych w ludzkim organizmie. Osoby narażone na jego zbyt intensywne działanie uskarżają się na wiele przykrych dolegliwości, w tym rozmaite alergie, patologie układu naczyniowo-sercowego, obniżenie ciśnienia krwi, a nawet problemy ze wzrokiem czy należytą pracą układu nerwowego. Niemniej jednak, jak potwierdzają przeprowadzone już jakiś czas temu badania naukowe, pole elektromagnetyczne może wiązać się z mnóstwem korzyści w zakresie ogólnego funkcjonowania człowieka i jego kondycji.

Od innej strony

Zamiast koncentrować się jedynie na minusach, warto zwrócić uwagę także na plusy jakimi niewątpliwie są rozmaite właściwości lecznicze fal magnetycznych. Niekoniecznie działanie fal elektromagnetycznych na nasze komórki jest równoznaczne z nabawieniem się na własne życzenie choroby nowotworowej. Wszystko uzależnione jest bowiem po pierwsze od rodzaju promieniowania, a po drugie stopnia jego intensywności. Rozwój medycyny pokazał, że jeśli w grę wchodzą fale o stosownej długości, mają one jak najbardziej pozytywny wpływ na tkanki, prowadząc do ich pobudzenia, regeneracji, oczyszczenia organizmu, a nawet przyspieszenia procesów przemiany materii.

Potwierdzającym to dowodem okazuje się wysokiej klasy urządzenie zwane profesjonalnie emiterem pola elektromagnetycznego, które stanowi na chwilę obecną jeszcze dość innowacyjny wynalazek, ale możliwy do nabycia za pośrednictwem specjalistycznych serwisów z wyrobami medycznymi i promującymi zdrowy tryb życia, na przykład Grugo.eu. Na czym opiera się zatem praca wyżej wymienionego, tajemniczo brzmiącego sprzętu?

Mechanizm działania

Urządzenie określane mianem emitera pola elektromagnetycznego zaprojektowane zostało w oparciu o deklarację zgodności CE i wymogi prawne wynikające z Ustawy z dnia 13 kwietnia 2007 roku o kompatybilności elektromagnetycznej oraz postanowieniami dyrektywy EMC 2004/108/WE. To oznacza, że sprzęt jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Fachowa aparatura idealnie sprawdza się w realizacji zaawansowanych programów terapeutycznych, które mają za zadanie ograniczyć bądź zupełnie wyeliminować stany zapalne, bóle, przynieść ukojenie osobom cierpiącym na poważne, często przewlekłe schorzenia.

Dodatkowo, emiter działający jako elektroniczny sprzęt przenośny o regulowanych amplitudach drgań impulsów gwarantuje bezpieczne oczyszczanie organizmu, poprzez jego dezyntoksykację. Usuwa obciążenia, normuje pracę układu nerwowego, a tym samym umożliwia pozbycie się raz a dobrze kłopotów z bezsennością i wszelkich zaburzeń snu.

Stymuluje siły witalne i tworzy barierę obronną, zwiększając odporność. Dostępny chociażby w ofercie wspomnianego sklepu online Grugo.eu emiter pola elektromagnetycznego to nowość w dziedzinie aparatury pozamedycznej, która ma polepszać komfort i jakość życia.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 


Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Ból kolana, stawy

Ruch to zdrowie. Jak aktywność fizyczna wpływa na układ kostno-stawowy?

Od lat wiadomo, że aktywność fizyczna to kluczowy element zdrowego trybu życia, który pozwala utrzymać …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail