Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Zdrowy zabieg odchudzający.

Nowoczesne odchudzanie – endermologia i zabiegi odchudzające

W Polsce od paru lat niestety sukcesywnie powiększa się liczba osób otyłych i z nadwagą. Powoduje to wiele czynników, które wynikają głównie z nieuniknionego wręcz trybu życia – wielu z nas pracuje siedząc cały dzień przy biurku lub na szybko zamawia jedzenie z fast foodów. Być może brzmi to strasznie, ale należy przyznać się do tego, że przyzwyczailiśmy się do takiego życia i na swój sposób je lubimy. Wydawałoby się, że przegraliśmy już na starcie, jednak z pomocą przychodzą nowoczesne zdobycze postępu technologicznego.Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Krok naprzód, czyli Endermologia LPG

Przede wszystkim jest to rozwiązanie dla wszystkich tych, których nie zadowala stan własnej skóry, a boją się igieł oraz inwazyjnych operacji, które pozostawią trwałe ślady skalpela. W końcu po to przeprowadza się zabieg odchudzający czy upiększający, by pozbyć się niedoskonałości, a nie oszpecić ciało, które chcieliśmy pokazać na plaży po zabiegu. Alternatywą jest masaż podciśnieniowy wykonywany w warunkach sprzyjających rozpadowi tłuszczu i jego równomiernej dystrybucji.

Co to właściwie jest?

Endermologia LPG służy do modelowania ciała, a szczególnie skuteczna jest w zwalczaniu celulitu. Pomaga w tym specjalnie dopasowany do pacjenta kostium, który wprowadza mięśnie w skurcz zwany izometrycznym. Nie należy się dziwić, czy przerażać – jest to skurcz, który wykonujemy często nieświadomie.

Polega on na napięciu mięśnia bez zmiany jego długości. Kilkadziesiąt lat temu skurcze takie wykorzystywano w szkołach podczas szybkiej gimnastyki pomiędzy lekcjami. Najłatwiej jednak zaobserwować takie skurcze na sobie – wystarczy złożyć dłonie pozostawiając łokcie na zewnątrz i ściskać je do siebie nawzajem. Jest to klasyczne ćwiczenie izometryczne mięśni klatki piersiowej.

Endermowear, czyli odpowiedni kostium i pasy, które wywierają taki efekt, pozwalają na oddzielenie tkanki tłuszczowej i mięśniowej, co pozwala na pracę kosmetologa z naszymi niechcianymi zapasami energii.

Dzięki specjalnemu urządzeniu do podciśnieniowego masażu, pobudzi on adipocyty – komórki tłuszczowe syntetyzujące i magazynujące tłuszcz – do rozbijania go do kwasów tłuszczowych i uwalniania ich do niżej położonych tkanek. Poza tym otrzymujemy efekt ujędrnienia – wprawiona w ruch tkanka łączna stymuluje fibrocyty do produkcji kolagenu i elastyny, substancji odpowiedzialnych za prawidłowo napiętą i elastyczną skórę.

Dzięki temu nasza skóra będzie też wyglądała dużo młodziej, a dzięki zabiegom stosowanym na biust możemy liczyć też na jego widoczne podniesienie.

Nie na tym jednak koniec – oprócz estetycznych walorów warto zadbać o zdrowie. Jedną z funkcji zabiegu jest drenaż limfatyczny, czyli nic innego jak umiejętne wprawienie w ruch chłonki, która powoduje obrzęki w różnych miejscach ciała, szczególnie po zabiegach chirurgii plastycznej.

Gdzie odbyć zabieg w Warszawie?

Podczas wyboru odpowiedniego gabinetu kosmetycznego należy zawsze zachować czujność względem niefachowej aparatury i kadry. Na rynku nie brakuje samozwańczych masażystów i sprzedawców sprzętu, który mimo zapewnień o niemal natychmiastowym działaniu, potrafi jedynie brzęczeć i wywrócić portfel na lewą stronę.

Oryginalnym sprzętem i wyspecjalizowanymi pracownikami dysponuje warszawskie Beauty4ever Professional. Wystarczy odwiedzić stronę http://www.beauty4ever.pl/, by przekonać się o tym, dlaczego warto zaufać już 6-letniej marce. Wśród dostępnych usług znajduje się nie tylko endermologia, ale również szereg innych współcześnie sprawdzonych i renomowanych zabiegów odchudzających i wyszczuplających.

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Telekonferencja związana z wynikami badania krwi.

Interpretacja wyników krwi online. Jak się przygotować i jakie informacje uzyskamy

W chwili, gdy nasz organizm zaczyna źle funkcjonować, niezależnie w jakiej części ciała leży przyczyna, …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail