Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Jak przybrać na masę

Jak przybrać na masie przy wsparciu odżywek?

Idealna sylwetka to marzenie nie tylko większości kobiet, ale również mężczyzn. Chociaż proces odchudzania jest najczęściej komentowanym hasłem odnoszącym się do budowy wymarzonego kształtu ciała, to jednak wiele osób narzeka nie na za dużą ilość tłuszczu, ale na zbyt małą masę mięśniową.

Pozornie wydaje się, że aby przytyć wystarczy jedynie więcej jeść, ale należy jednak pamiętać, że każdy człowiek posiada inną przemianę materii i czasami proces zwiększenia masy ciała nie przynosi zamierzonych rezultatów, a co za tym idzie staje się koszmarem. Innym problemem jest fakt, że często stosując nieprzemyślaną dietę powiększamy jedynie tkankę tłuszczową, a nie masę mięśni. Na szczęście na rynku istnieją suplementy diety, które przy zachowaniu odpowiedniego odżywania skutecznie pomagają przybrać na wadze.

Jakie odżywki wybrać podczas stosowania diety na masę?

Podstawowymi produktami, które stosują osoby pragnące przybrać na wadze, są tak zwane odżywki białkowe. Zawierają one dużą ilość wysokiej jakości białka, który stanowi podstawowy budulec mięśni. Dodatkowo bilans zawartych wartości odżywczych jest tak dobrany, że odżywki białkowe nie zawierają wysokiego procentu tłuszczu, dzięki czemu nie ryzykujemy, że wraz z masą mięśniową zwiększy się tkanka tłuszczowa.

Chociaż odżywki często posiadają dosyć skomplikowane nazwy, to są w stu procentach sprawdzonymi, legalnymi i bezpiecznymi dla organizmu suplementami diety – z pewnością nie można ich mylić z zakazanymi sterydami, które przynoszą szybsze rezultaty, ale zarazem wyniszczają organizm. Suplementy białkowe spożywane w zalecanych dawkach mogą stanowić doskonałe wsparcie dla stosowanej diety, ponieważ uzupełnia brakujące składniki w organizmie. Odżywki zazwyczaj sprzedawane są w sproszkowanej formie. Wyznaczoną porcję produktu należy rozpuścić w wodzie lub mleku.

Odżywka białkowa stanowi doskonały budulec mięśni, ale nie jest to jedyny suplement, który wspomaga proces przybierania na wadze. Kolejnym ważnym produktem jest kreatyna, która wytwarza dodatkową ilość energii potrzebnej do efektywnej pracy mięśni. Dostępna jako suplement diety kreatyna nie tylko pomaga zwiększyć masę mięśniową, ale również uzyskać lepsze osiągnięcia treningowe, ponieważ zwiększa wydajność organizmu oraz niweluje skutki zmęczenia.

Kolejnym ważnym produktem wspomagającym przyrost mięśni są aminokwasy BCAA (do nabycia w https://alenergy.eu/), które znacznie niwelują rozkład tkanki mięśniowej oraz wzmacnia jej strukturę. Dzięki stosowaniu odżywek zawierających BCCA można zwiększyć siłę organizmu oraz zapewnić szybszą regenerację mięśni.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Jak często pić wodę w ciągu dnia i jaki ma wpływ na nasze zdrowie.

10 powodów dlaczego warto pić regularnie wodę

Około 60% ludzkiego ciała składa się z wody. Jest ona niezbędna do życia i choć …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail