wartości koktajlu

Koktajl Almased w świetle badań

Niewiele diet przebadano tak wnikliwie, jak dietę Almased. Badania wykazały, że odchudzanie oparte na spożywaniu tego koktajlu, skutkuje wyjątkowymi osiągnięciami – utratą wagi większą, niż na innych popularnych dietach. Co więcej – efekt ten utrzymuje się po odchudzaniu. Przestrzeganie zasad diety wyjątkowo skutecznie chroni przed efektem jo-jo.

Co stwierdzono w trakcie badań?

Przede wszystkim zauważono, że już zastąpienie wieczornego posiłku koktajlem, skutkuje utrzymaniem metabolizmu w czasie snu, na poziomie, który pomaga schudnąć. Jest to możliwe dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu koktajlu oraz wysokiej zawartości białek, które są najsilniejszym akceleratorem przemiany materii spośród wszystkich makroskładników.

U osób stosujących Almased, pojawia się jeszcze jeden odchudzający efekt – koktajl stymuluje produkcję energii (umożliwia jej pozyskanie z tłuszczu) oraz hormonu wzrostu – kluczowego hormonu juwenilnego, wpływającego na regenerację organizmu i poziom witalności. Jak dowiodły badania regularne spożywanie koktajlu na kolację, zwiększa poziom energii w ciągu dnia.

Takie działanie koktajl zawdzięcza unikalnemu składowi, będącemu  połączeniem białka soi, enzymów miodu oraz jogurtu, szczegółowy skład dostępny jest tutaj http://www.apo-discounter.pl/almased-koktajl-odchudzajacy-proszku-p-1024.html

Kolejne zalety koktajlu

Zdaniem niemieckich naukowców Almased jest środkiem, który przede wszystkim skutecznie eliminuje ryzyko wystąpienia szeregu objawów określanych mianem zespołu metabolicznego. To rodzaj specyficznych zaburzeń metabolicznych, który prowadzi do wystąpienia nadwagi i otyłości oraz towarzyszących im chorób.

dieta almased potwierdzona badaniami

 

Do chorób tych należą insulinoodporność i cukrzyca typu 2, nadciśnienie oraz zaburzenia w gospodarce lipidowej. Dieta odchudzająca oparta na koktajlach Almased, pozwala wyeliminować te zagrożenia, poprawia profil metaboliczny i hormonalny u stosujących ją osób. Wnioski te oparto na badaniach przeprowadzanych aż trzykrotnie.

Badania z roku 2000
W ich trakcie stwierdzono, że Almased aktywnie wpływa na poziom hormonów otyłości. Gospodarka tymi hormonami ulega poważnym zaburzeniom na skutek błędów dietetycznych, niezdrowego stylu życia i rozwoju zespołu metabolicznego.

Badania przeprowadzono na Uniwersytecie we Freiburgu. Zaowocowały odkryciem pozytywnego wpływu koktajlu Almased na poziom leptyny i insuliny.

Badania z roku 2004
Ponownie przeprowadzono je na Uniwersytecie we Freiburgu, jednak tym razem Almased badany był przez inny zespół naukowców. Skupiono się na skuteczności koktajlu i jego walorach odchudzających, starając się wykazać, w jakim stopniu koktajl wpływa na masę ciała i poziom tkanki tłuszczowej.

Okazało się, że u osób stosujących dietę opartą na koktajlach dochodzi do znacznego ubytku tkanki tłuszczowej, a odchudzanie nie wpływa na ilość tkanki mięśniowej, która utrzymuje się na niezmienionym poziomie.

Badania z roku 2005
W badaniach przeprowadzonych w roku 2005 skupiono się na porównaniu efektu odchudzającego osiąganego przez osoby stosujące Almased oraz odchudzające się przy pomocy innych diet, a nawet niektórych leków. W trakcie badań stwierdzono, że dieta Almased odchudza najintensywniej. Wygrywa nawet z dietą Atkinsa i popularnym lekiem odchudzającym – orlistatem.

Oceń artykuł
[Głosów: 7 Średnia: 3.9]

Check Also

Czy ocet jabłkowy odchudza?

Czy ocet jabłkowy odchudza? W czym pomaga?

Proces odchudzania jest dość złożony. Musisz zadbać nie tylko o regularną aktywność fizyczną, ale także …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail