Polecane ćwiczenia
Home » Odżywianie » Diety » Kcalmar.pro – niezbędnik w pracy dietetyka
Recenzja aplikacji kcalmar.pro

Kcalmar.pro – niezbędnik w pracy dietetyka

Kcalmar.pro to multifunkcjonalna aplikacja dietetyczna, która ostatnio szturmem zdobywa rynek usług dietetycznych, stając się podręcznym niezbędnikiem online, który pomaga w ułożeniu diet, bardzo ułatwiając przygotowanie przepisów. Dlaczego warto przyjrzeć się tej aplikacji?Olbrzymia baza własnych potraw

Kcalmar.pro posiada własną bazę gotowych potraw, co bardzo ułatwia pracę dietetyka. Przepisy są smaczne i proste w przygotowaniu.

Warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy: baza przepisów jest przygotowywana przez zespół dietetyków aplikacji (mamy więc pewność co do rzetelności jadłospisu), a same potrawy zostały przetestowane przez ponad 60 tysięcy użytkowników.

Wydajna pomoc dla dietetyka

Kclamar.pro w krótkim czasie pomaga ułożyć posiłki w oparciu o podane wartości: czy to kaloryczność czy zawartość składników w pożywieniu.

Składniki posiłków w bazie potraw mogą być dowolnie modyfikowane. Dzięki temu dietetyk może skoncentrować się na samej diecie, a przepisy będą nie tylko zgodne z jego wytycznymi, ale też zróżnicowane.

Dzięki temu uniknie jednej z największych pułapek – monotonności potraw.

Dużą zaletą aplikacji jest możliwość sortowania i ułożenia przepisów według dodatkowych wytycznych. Same przepisy są dokładnie opisane.

Mamy podgląd składników wyrażonych w gramach, miarach domowych (rewelacyjna sprawa – wartości są podane w ilości: garść, łyżka, plaster), a także to co znacznie ułatwia pracę – sortowanie według sugerowanych wielkości produktów.

Intuicyjny interfejs

Dzięki bardzo prostemu w obsłudze interfejsowi, nawet najwięksi laicy komputerowi błyskawicznie opanują zarządzanie aplikacją. Po kilku dniach użytkownik zauważy jak wzrosła efektywność w układaniu produktów.

Program umożliwia szybkie ułożenie diet na cały tydzień, usuwanie, zmienianie, kopiowanie produktów, a także – co docenią zwłaszcza dietetycy, których pacjenci wymagają indywidualnej opieki – Kcalmar.pro posiada bazę wymienników węglowodanowych dla każdego produktu.

Menu jest przejrzyste, kolorystka przyjemna, stonowana i miła dla oka.

Praca w chmurze

Całość pracy aplikacji odbywa się w chmurze i tam jest zapisywana – dzięki czemu nie grozi nam utrata danych, a także nie jesteśmy „przywiązani” do jednego komputera.

To bardzo ważna zwłaszcza w przypadku osób mobilnych, które lubią pracować poza gabinetem.

Pomoc dla pacjenta

Kcalmar.pro również pomoc pacjentom – ułatwiając im przestrzeganie diety oraz usprawniając komunikację między dietetykiem, a klientem.

Pacjenci mogą przygotować i wydrukować własną listę zakupów (fantastyczna funkcjonalność oszczędzająca czas), a dietetyk może monitorować efekty, dodawać autorskie komentarze do posiłków oraz utrzymywać stały kontakt z pacjentem.

Stały rozwój

To co najważniejsze to fakt ciągłego usprawniania aplikacji – twórcy planują między innymi dodanie funkcji bezpośredniego kontaktu dietetyka z pacjentem, co może być rewolucyjną zmianą w tego typu aplikacjach.

Podsumowanie

Kcalmar.pro to niewątpliwie bardzo potrzebna aplikacja, która usprawni układanie przepisów i komunikację z pacjentem. Jej funkcjonalność doceni każdy dietetyk, a perspektywy rozwoju wyglądają bardzo obiecująco.

Więcej o aplikacji dowiesz się tutaj:

https://kcalmar.com/dietetyk/


Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Przeczytaj też:

Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź też

Jak kupić dietę 1200/1600 kalorii – instrukcja krok po kroku

Jeżeli ten rok ma być rokiem zmian i szukasz skutecznej diety redukcyjno – odchudzającej, zobacz …

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o