Recenzja aplikacji kcalmar.pro

Kcalmar.pro – niezbędnik w pracy dietetyka

Kcalmar.pro to multifunkcjonalna aplikacja dietetyczna, która ostatnio szturmem zdobywa rynek usług dietetycznych, stając się podręcznym niezbędnikiem online, który pomaga w ułożeniu diet, bardzo ułatwiając przygotowanie przepisów. Dlaczego warto przyjrzeć się tej aplikacji?Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Olbrzymia baza własnych potraw

Kcalmar.pro posiada własną bazę gotowych potraw, co bardzo ułatwia pracę dietetyka. Przepisy są smaczne i proste w przygotowaniu.

Warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy: baza przepisów jest przygotowywana przez zespół dietetyków aplikacji (mamy więc pewność co do rzetelności jadłospisu), a same potrawy zostały przetestowane przez ponad 60 tysięcy użytkowników.

Wydajna pomoc dla dietetyka

Kclamar.pro w krótkim czasie pomaga ułożyć posiłki w oparciu o podane wartości: czy to kaloryczność czy zawartość składników w pożywieniu.

Składniki posiłków w bazie potraw mogą być dowolnie modyfikowane. Dzięki temu dietetyk może skoncentrować się na samej diecie, a przepisy będą nie tylko zgodne z jego wytycznymi, ale też zróżnicowane.

Dzięki temu uniknie jednej z największych pułapek – monotonności potraw.

Dużą zaletą aplikacji jest możliwość sortowania i ułożenia przepisów według dodatkowych wytycznych. Same przepisy są dokładnie opisane.

Mamy podgląd składników wyrażonych w gramach, miarach domowych (rewelacyjna sprawa – wartości są podane w ilości: garść, łyżka, plaster), a także to co znacznie ułatwia pracę – sortowanie według sugerowanych wielkości produktów.

Intuicyjny interfejs

Dzięki bardzo prostemu w obsłudze interfejsowi, nawet najwięksi laicy komputerowi błyskawicznie opanują zarządzanie aplikacją. Po kilku dniach użytkownik zauważy jak wzrosła efektywność w układaniu produktów.

Program umożliwia szybkie ułożenie diet na cały tydzień, usuwanie, zmienianie, kopiowanie produktów, a także – co docenią zwłaszcza dietetycy, których pacjenci wymagają indywidualnej opieki – Kcalmar.pro posiada bazę wymienników węglowodanowych dla każdego produktu.

Menu jest przejrzyste, kolorystka przyjemna, stonowana i miła dla oka.

Praca w chmurze

Całość pracy aplikacji odbywa się w chmurze i tam jest zapisywana – dzięki czemu nie grozi nam utrata danych, a także nie jesteśmy „przywiązani” do jednego komputera.

To bardzo ważna zwłaszcza w przypadku osób mobilnych, które lubią pracować poza gabinetem.

Pomoc dla pacjenta

Kcalmar.pro również pomoc pacjentom – ułatwiając im przestrzeganie diety oraz usprawniając komunikację między dietetykiem, a klientem.

Pacjenci mogą przygotować i wydrukować własną listę zakupów (fantastyczna funkcjonalność oszczędzająca czas), a dietetyk może monitorować efekty, dodawać autorskie komentarze do posiłków oraz utrzymywać stały kontakt z pacjentem.

Stały rozwój

To co najważniejsze to fakt ciągłego usprawniania aplikacji – twórcy planują między innymi dodanie funkcji bezpośredniego kontaktu dietetyka z pacjentem, co może być rewolucyjną zmianą w tego typu aplikacjach.

Podsumowanie

Kcalmar.pro to niewątpliwie bardzo potrzebna aplikacja, która usprawni układanie przepisów i komunikację z pacjentem. Jej funkcjonalność doceni każdy dietetyk, a perspektywy rozwoju wyglądają bardzo obiecująco.

Więcej o aplikacji dowiesz się tutaj:

https://kcalmar.com/dietetyk/


Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Jadłospis na diecie ketogenicznej. O czym warto pamiętać?

Dieta ketogeniczna, znana również jako dieta keto, to rodzaj diety niskowęglowodanowej, która zdobyła na przestrzeni …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail