Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Schodołaz dla niepełnosprawnych.
Czym jest schodołaz?

Schodołazy – pomysł na lepsze życie w XXI wieku

Dzięki różnym nowoczesnym patentom oraz wynalazkom nasze codzienne życie staje się coraz łatwiejsze. Rozwiązania takie powodują, że nie musimy się aż tak męczyć czy też ciężko pracować, jak musieli to czynić ludzie np. sto lat temu. Wielkim udogodnieniem, z którego można obecnie korzystać na co dzień, są różnego rodzaju schodołazy.

Można nimi przenosić różnego rodzaju towary, ale można ich także używać do transportowania ludzi, którzy z różnych względów, mogą mieć problemy np. z przemieszczaniem się po schodach. Dobrze dobrany schodołaz do transportu ciężkich osób, z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę, który ułatwi nam życie.

Schodołazy gąsienicowe, schodołazy towarowe, transport ciężkich osób po schodach – nowoczesne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Wyzwania, które czekają na nas w życiu, mogą mieć różny poziom komplikacji. Każdorazowo trzeba więc szukać takich rozwiązań, które pomogą nam je pokonać – z pozytywnym skutkiem. Z pewnością jednym z poważnych problemów, z jakimi niektórzy z nas borykają się na co dzień, jest transport ciężkich osób po schodach. Dotyczy on często osób, które mają poważne problemy ze zdrowiem.

Z pewnością przyda się nam wówczas schodołaz bariatryczny, który jest przeznaczony do tego typu zadań. Jest to odpowiednio skonstruowany schodołaz gąsienicowy, dzięki któremu można pokonać nawet do pięćdziesięciu pięter na jednym ładowaniu.

Taki schodołaz transportowy TGR Jolly pomoże nam w transporcie osób niepełnosprawnych po schodach.
Jego udźwig wynosi aż sto siedemdziesiąt kilogramów. Jeśli więc interesują nas schodołazy transportowe oraz schodołazy elektryczne różnego typu, w tym także do transportowania osób niepełnosprawnych, to koniecznie powinniśmy odwiedzić stronę internetową www.prolifter.pl.

Schodołazy kroczące, a może schodołaz bariatryczny – warto postawić na lepsze życie

Schodołaz o dużym udźwigu może się przydać do transportu osób niepełnosprawnych, ale inne jego odmiany jak schodołaz towarowy ułatwią życie ludziom zatrudnionym w firmach transportowych. Schodołazy osobowe z pewnością powinny się znaleźć w różnych obiektach użyteczności publicznej. Schodołaz dla ciężkich osób to likwidacja barier architektonicznych, których powinniśmy się pozbyć jak najszybciej.

Schody przestają wówczas być problemem, zarówno dla opiekunów jak i osób chorych. Inwestycja w schodołazy do transportu ciężkich towarów może z kolei uchronić przed niepełnosprawnością ruchową, np. kurierów z firm przewozowych. Schodołaz kroczący pokryty materiałem antypoślizgowym to inwestycja, którą warto poczynić jak najszybciej.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Skuteczne odchudzanie jeżdżąc na rowerze.

Jazda na rowerze a odchudzanie – o czym pamiętać?

Aktywność fizyczna jest zalecana przy w zasadzie każdej diecie odchudzającej. Formy ruchu mogą być różne. …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Test #001

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail