Przychodnia biomedica przyjazne miejsce

Przychodnia może też być przyjaznym miejscem

Wyobraź sobie, że dzwonisz do lekarza, a po drugiej stronie odzywa się serdeczna osoba, której celem jest tylko pomoc w twoich dolegliwościach. Szybko i sprawnie umawiasz się na wizytę w dogodnym dla ciebie terminie.

Po kilku dniach jedziesz na wyznaczoną dla siebie wizytę, aby bez problemów zaparkować w pobliżu wejścia. Wchodzisz do przychodni, zauważając czyste i dobrze urządzone wnętrze. Z uwagi na to, że jesteś trochę szybciej siadasz wygodnie na krześle w oczekiwaniu na wizytę. A teraz wyobraź sobie, że dokładnie o umówionej godzinie wykwalifikowany lekarz zaprasza cię do nowoczesnego gabinetu, w którym jesteś tylko ty i on.

No to teraz wyobraź sobie, że nie musisz sobie tego wyobrażać, w Warszawie są miejsca, które cenią sobie twój czas i prywatność. Jest to szczególnie ważne, gdy twoje ciało wymaga leczenia lub rehabilitacji. Jednym z takich miejsce jest Przychodnia leczniczo-rehabilitacyjna BioMedica zlokalizowana w Warszawie na Bielanach.

Przychodnia specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu schorzeń układu ruchu. Klinika jest w stanie znaleźć przyczynę bólu i schorzenia, dzięki diagnostyce USG i badaniom klinicznym popartymi doświadczeniem wykwalifikowanych lekarzy i terapeutów. BioMedica oferuje wiele możliwości rehabilitacji i leczenia w tym terapię manualną, kinezyterapię oraz zabiegi fizykalne (terapia ultradźwiękami, magnetoterapia, laseroterapia, elektroterapia, krioterapia, kinesiotaping oraz suche igłowanie), terapie ortopedyczne (blokada korzeni nerwów kręgosłupa, iniekcje domięśniowe, podawanie leków do wyrostków stawowych, blokady stawów i nerwów, podawanie preparatów bogato płytkowych i kwasu hialuronowego.

Klinika BioMedica pomaga pacjentom przy powrocie do pełnej sprawności ruchowej w komfortowych warunkach. Więcej informacji: Biomedica.waw.pl

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Przeczytaj też:

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź również

Chcąc zacząć trenować boks konieczne jest wyposażenie się w odpowiedni rękawice bokserskie.

Jak boks wpływa na zdrowie?

Boks jest sportem walki, który pobudza do pracy całe ciało. Wiele osób twierdzi, że jest …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments