Rękawiczki ochronne oraz pozostały sprzęt ochrony osobistej.
Zaopatrz się w kompleksowy zestaw ochronny: rękawiczki, fartuchy i maseczki.

Hurtownia medyczna- czy kupimy tam rękawiczki santex i fartuch fizelinowy?

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie zaopatruje się wiele podmiotów świadczoncych usługi różnego typu. Do hurtowni medycznej udają się między innymi właściciele gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych, gabinetów stomatologicznych oraz osoby zaopatrujące szpitale i przychodnie.

Hurtownia medyczna oferuje setki produktów rożnego przeznaczenia. Asortyment jest niezwykle bogaty i pozwala zaspokoić duże potrzeby branży medycznej.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Hurtownia medyczna- zakupy tradycyjne czy zakupy online?
  • Fartuch flizelinowy– do czego służy?

Hurtownia medyczna oferuje swoim klientom setki produktów o bardzo różnym przeznaczeniu. Odpowiednie narzędzia i akcesoria znajdą tam stomatolodzy, lekarze innych specjalności, szpitale, przychodnie rejonowe, laryngolodzy a nawet kosmetyczki i kosmetolodzy. Dzięki sprzedaży online hurtownia medyczna ma możliwość dotarcia również do klientów spoza branży medycznej.

Hurtownia medyczna- online czy w tradycyjnej formie?

W dobie Internetu hurtownia medyczna może śmiało przenieść się do sieci i prowadzić aktywną sprzedaż online. To dobry sposób na znalezienie nowych klientów poza sektorem medycznym. W czasach, kiedy kupujemy dużo środków ochrony osobistej na prywatny użytek to jest to łatwiejszy sposób na zrobienie takich wyspecjalizowanych zakupów.

To również dobry sposób na dotarcie do firm niepowiązanych z branżą medyczną, które nagle odczuwają zapotrzebowanie na niektóre artykuły będące w asortymencie hurtowni medycznej.

Co znajdziemy w szerokim asortymencie hurtowni medycznej?

Hurtownia medyczna ma naprawdę imponujący asortyment. Klienci zaopatrujący się w tym miejscu naprawdę mają w czym wybierać. W hurtowni medycznej kupimy między innymi rękawiczki santex czy fartuch fizelinowy. Jeśli chodzi o rękawiczki jednorazowe możemy wyróżnić ich kilka rodzajów.

Na rynku dostępne są: rękawice nitrylowe, rękawiczki lateksowe, rękawiczki bezpudrowe, rękawiczki lateksowe sterylne.

Rękawiczki jednorazowe oferowane są w różnych rozmiarach i kolorach. Oprócz tego w hurtowni medycznej kupimy fartuchy flizelinowe, które używane są między innymi przy zabiegach etycznych. To fartuchy jednorazowego użytku.

W hurtowni medycznej zakupimy także maseczki ochronne o różnych rozmiarach i z różną przepuszczalnością. Kupimy w hurtowni również piłyby do dezynfekcji różnego rodzaju oraz narzędzia medyczne przeznaczone do rożnego typu zabiegów medycznych, wykonywanych w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich. Różnorodność dostępnego asortymentu jest imponująca.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Kremy wyszczuplające - czy warto

Czy warto stosować kremy wyszczuplające, czy są one skuteczne?

Chcąc schudnąć lub wymodelować swoją sylwetkę, sięgamy po różne rozwiązania. Choć powszechnie wiadomo, że najlepsze …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail