Co to są feromony i jak działają?
Co to są feromony?

Czym są feromony?

Wokół feromonów narosło wiele krzywdzących mitów. Wiele osób, zapytanych o nie, zapewne bez wahania odpowie, że służą one skutecznemu uwodzeniu płci przeciwnej i wzbudzaniu w niej erotycznego pożądania. Tymczasem pojęcie feromonów jest o wiele szersze, tak samo jak mają one o wiele większe zastosowanie.

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Czym są feromony?

Najkrócej ujmując, można feromony określić jako substancje zapachowe, dzięki którym ludzie mogą podświadomie komunikować się z innymi przedstawicielami swojego gatunku. Okazuje się bowiem, że to, jaki zapach w danej chwili wydziela człowiek, zależne jest od jego emocji, samopoczucia i nastroju. Wydzielane przez skórę związki mogą informować środowisko o tych właśnie zmianach nastroju.

Dzięki feromonom można wpływać na to, jak jest się postrzeganym przez otoczenie. W jednej chwili można postawić się w oczach innych ludzi jako osoba zabawna, pewna siebie, atrakcyjna, władcza, uwodzicielska. Podsumowując, feromony wpływają na to, jak człowiek będzie odbierany przez innych.

Feromony Passion

Same feromony nie posiadają jakiegoś wyraźnego zapachu, dlatego Passion for Her oraz Passion for Him to unikalne połączenie feromonów z orzeźwiającymi, odżywczymi perfumami, które mają potęgować swój magiczny wpływ na otoczenie.

Feromony z perfumami, wbrew swojej nazwie, wcale nie mają służyć wyłącznie sztuce uwodzenia – chociaż oczywiście i do tego można je wykorzystać.

Dla kogo przeznaczone są feromony zapachowe?

Feromony mogą pomóc nieśmiałym osobom

Każda osoba, która czuje, że nie wywiera na swoje otoczenia takiego wpływu, jaki by chciała, może spróbować magicznej mocy feromonów Passion. Dzięki nim można znaleźć się w centrum zainteresowania, wzbudzić pożądanie w płci przeciwnej, objąć rolę przywódcy w grupie, zdobyć przychylność ludzi i mieć wpływ na ich decyzje.

Tak naprawdę, feromony Passion mogą być wykorzystywane zawsze i wszędzie. W pracy, podczas zdobywania nowych kontrahentów i w trakcie ważnych spotkań biznesowych. Na uczelni, aby wzbudzić sympatię w grupie i stać się jej nieformalnym liderem. W klubie, by nawiązać ognisty flirt i znajomość „na jedną noc”. W domu, by na nowo rozniecić ogień w swoim związku i ożywić uczucia na nowo.

Jak stosować feromony Passion?

Trzeba pamiętać o tym, że feromony Passion bardzo długo utrzymują się na skórze – nawet do 8 godzin. Dlatego należy dość ostrożnie podchodzić do ich dawkowania – z uwagi na to, że efekty mogą być intensywne i nieprzewidywalne, oczywiście w pozytywnym sensie.

Jednakże zbyt duża ilość zastosowanych feromonów wywołać może zgoła odmienny efekt: odbiorcy mogą poczuć się zwyczajnie zagubieni i mogą chcieć zwiększyć dystans. Na każdego człowieka feromony działają w inny sposób: jednych uderzają całą mocą w jednej chwili, na innych z kolei działają subtelnie, stopniowo i powoli.

Feromony warto rozpylić na tych miejscach na skórze, na które zazwyczaj stosuje się perfumy – szyja, nadgarstki, dekolt, skóra za uszami czy zgięcie łokcia.

W większej grupie ludzi należy maksymalnie zbliżyć się do osoby, na którą chce się wpłynąć, tak by nie wzbudzić nadmiernego zainteresowania w niepożądanych osobach.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Przeczytaj też:

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź również

Drabinki gimnastyczne do ćwiczeń w pokoju.

Drabinka gimnastyczna – doskonały sprzęt do ćwiczeń nie tylko w szkole

Drabinki gimnastyczne to sprzęt, który z powodzeniem wykorzystuje się podczas zajęć wychowania fizycznego. Niemalże każda …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments