Zmiękczacz wody do domu.
Sprawdź jak poprawić jakość swoich potraw dzięki poprawie jakości wody.

Ecowater Comfort 400 – odkryj nowy smak gotowanych potraw!

Twarda woda płynąc z naszych kranów, to dobrze znany problem w wielu polskich domach. Taka woda wpływa negatywnie na wiele aspektów, w tym także na jakość i smak potraw i napojów przygotowywanych na bazie wody. W domu możemy na szczęście poradzić sobie z tego typu problemem, montując skuteczne zmiękczacze wody. Jaki model wybrać i dlaczego warto?

Jak twarda woda nam szkodzi?

Twarda woda wynika z nadmiernej ilości rozpuszczonych soli wapiennych w połączeniu z magnezem. Zbyt duże osadzanie się kamienia nie najlepiej wpływa na wiele urządzeń, smak wody, czy nawet kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Warto przy pomocy specjalnych prostych pasków testujących, przekonać się jak twarda woda wypływa z kranu w naszym domu, zanim zamontujemy zmiękczacze wody.

Wracając do problemu twardej wody ma ona negatywny wpływ między innymi na:

  • wspomniany już smak potraw i napoi na bazie wody
  • żywotność i poprawne działanie sprzętu AGD  wykorzystujących wodę do swojej pracy
  • wygląd baterii łazienkowych i kuchennych
  • kondycję skóry, włosów i paznokci
  • wygląd naczyń mytych w zmywarce
  • pracę pieców grzewczych

Na wszystko to negatywnie wpływa zbyt twarda woda. Stosując wygodny zmiękczacz wody we własnym domu, zapewnimy sobie stały dostęp do czystej wody o obniżonej twardości, Lubisz gotować, zadbaj o podniebienia swoje i swoich bliskich, serwując potrawy na bazie czystej i miękkiej wody.

Jaki zmiękczacz do wody wybrać?

Na rynku polskim pojawia się coraz więcej urządzeń z segmentu filtracji wody. Ecowater Comfort 400 to zdecydowanie urządzenie cieszące się dużą popularnością wśród użytkowników. Choć nie jest tani, skutecznie zmiękcza nawet bardzo twardą wodę.

W jaki sposób działają zmiękczacze do wody?

We wnętrzu zmiękczacza do wody zamontowano jonowymienne złoże, odpowiadające za zmianę twardości wody. Podczas procesu zmiękczania wody wapń i magnez, które są winne powstawaniu kamienia i wysokiej twardości, zostają wymienione na neutralne jony sodu. Ecowater Comfort 400 został wyposażony w bardzo duży pojemnik na sól dzięki czemu staje się praktycznie bezobsługowym urządzeniem.

Co trzeba wiedzieć zanim zamontujemy Ecowater Comfort 400?

Przede wszystkim liczy się miejsce montażu zmiękczaczy do wody. Musimy znaleźć takie miejsce, które bez problemu zapewni dostęp do wody, prądu i kanalizacji. Ponadto urządzenie musi być zamontowane w tak, aby z łatwością można było wymieniać sól.

Warto dobrze przemyśleć umiejscowienie tego typu urządzenia. Ecowater Comfort 400 działa bardzo prosto i nie wymaga większych umiejętności jeśli chodzi o sam montaż i późniejszą obsługę.

Gdzie kupić Ecowater Comfort 400 ?

Ecowater Comfort 400 jest urządzeniem z segmentu zmiękczania wody, dlatego też nie znajdziemy go w zwykłym sklepie z urządzeniami AGD. Dobrej jakości zmiękczacz do wody znajdziemy w profesjonalnych sklepach zajmujących się sprzedażą i dystrybucją tego typu urządzeń. Koszt Ecowater Comfort 400 to ok 4000 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Odchudzanie a zapotrzebowanie kaloryczne - jak obliczyć, różnice

Odchudzanie a zapotrzebowanie kaloryczne – jak bez problemów dostosować ilość spożywanych kalorii do swoich potrzeb?

Określenie ilości kalorii, jaką musimy dostarczyć organizmowi każdego dnia, aby prawidłowo funkcjonował jest kluczowym elementem …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail