Polecane ćwiczenia
Home » Lifestyle » Czym jest Supportan Drink?
Supportan drink - napój medyczny

Czym jest Supportan Drink?

Supportan Drink to produkt spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Jego skład został opracowany w taki sposób, by w pełni odpowiadał potrzebom osób zmagających się z problemem zdrowotnym, jakim są choroby nowotworowe oraz rekonwalescencja po nich. Co warto wiedzieć o tym produkcie? O tym przeczytasz poniżej.

Kiedy zaleca się stosowanie produktów specjalnego przeznaczenia medycznego?

Produkty spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego, takie jak Supportan Drink przeważnie stosuje się w sytuacji, gdy zaobserwuje się u chorego osłabienie organizmu wynikające ze złego przyswajania składników odżywczych dostarczanych ze zwykłym jedzeniem.

O ile nie ma przeciwwskazań, po konsultacji z lekarzem można do diety chorego wprowadzić takie produkty. Mogą one uzupełniać dietę lub w wyjątkowych przypadkach całkowicie ją zastąpić.

Tego rodzaju produkty można stosować, jeżeli nie ma wskazań do karmienia jelitowego.

Z Supportan Drink mogą korzystać także chorzy, którzy mają problemy z cukrzycą.

Pod ścisłym nadzorem lekarza mogą z tego produktu korzystać również kobiety w ciąży. Produkt nie jest przeznaczony dla osób będących na diecie wegetariańskiej i wegańskiej z uwagi na to, że w składzie Supportan Drink znajduje się białko mleka oraz olej z ryb.

Jak należy stosować Supportan Drink?

Supportan DRINK jest stosowany jedynie po konsultacji z lekarzem. W przypadku uzupełniania diety należy stosować 1-2 opakowania w ciągu dnia. Kiedy produkt zastępuje tradycyjną dietę całkowicie, należy stosować ok. 5 opakowań w ciągu dnia. Supportan Drink można spożywać bezpośrednio z opakowana lub po zmieszaniu z żywnością.

Może być podgrzany maksymalnie do 70 stopni Celsjusza w kąpieli wodnej lub z wykorzystaniem kuchenki mikrofalowej. Nie należy gotować produktu, gdyż może to wpłynąć na jego jakość – obniżona zostanie zawartość składników odżywczych.

Supportan Drink do momentu otwarcia można przechowywać poza lodówką. To pozwala na przykład na zabranie jego zapasu ze sobą w podróż.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Przeczytaj też:

Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź też

Co zrobić by w końcu wybrać się na siłownię?

Ciągle masz wymówki, by nie pójść na siłownię? Zrób pierwszy krok!

Możesz regularnie trenować nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz na nic czasu. Zobacz, …

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o