Supportan drink - napój medyczny

Czym jest Supportan Drink?

Supportan Drink to produkt spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Jego skład został opracowany w taki sposób, by w pełni odpowiadał potrzebom osób zmagających się z problemem zdrowotnym, jakim są choroby nowotworowe oraz rekonwalescencja po nich. Co warto wiedzieć o tym produkcie? O tym przeczytasz poniżej.

Kiedy zaleca się stosowanie produktów specjalnego przeznaczenia medycznego?

Produkty spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego, takie jak Supportan Drink przeważnie stosuje się w sytuacji, gdy zaobserwuje się u chorego osłabienie organizmu wynikające ze złego przyswajania składników odżywczych dostarczanych ze zwykłym jedzeniem.

O ile nie ma przeciwwskazań, po konsultacji z lekarzem można do diety chorego wprowadzić takie produkty. Mogą one uzupełniać dietę lub w wyjątkowych przypadkach całkowicie ją zastąpić.

Tego rodzaju produkty można stosować, jeżeli nie ma wskazań do karmienia jelitowego.

Z Supportan Drink mogą korzystać także chorzy, którzy mają problemy z cukrzycą.

Pod ścisłym nadzorem lekarza mogą z tego produktu korzystać również kobiety w ciąży. Produkt nie jest przeznaczony dla osób będących na diecie wegetariańskiej i wegańskiej z uwagi na to, że w składzie Supportan Drink znajduje się białko mleka oraz olej z ryb.

Jak należy stosować Supportan Drink?

Supportan DRINK jest stosowany jedynie po konsultacji z lekarzem. W przypadku uzupełniania diety należy stosować 1-2 opakowania w ciągu dnia. Kiedy produkt zastępuje tradycyjną dietę całkowicie, należy stosować ok. 5 opakowań w ciągu dnia. Supportan Drink można spożywać bezpośrednio z opakowana lub po zmieszaniu z żywnością.

Może być podgrzany maksymalnie do 70 stopni Celsjusza w kąpieli wodnej lub z wykorzystaniem kuchenki mikrofalowej. Nie należy gotować produktu, gdyż może to wpłynąć na jego jakość – obniżona zostanie zawartość składników odżywczych.

Supportan Drink do momentu otwarcia można przechowywać poza lodówką. To pozwala na przykład na zabranie jego zapasu ze sobą w podróż.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Przeczytaj też:

Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Check Also

jaki zegarek Casio G-Shock Rangemanwybrać

Casio G-Shock Rangeman – oto co powinieneś o nim wiedzieć?

Marka Casio ma w swoim portfolio serie zegarków, które zyskały już miano kultowych. Z pewnością …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments