Wyszukiwarka, która umożliwi Ci znalezienie dietetyka dla siebie

Kcalmar.com jest to platforma, która łączy dietetyka z pacjentem. Miejsce, gdzie pacjent poprzez wybranie specjalizacji dietetyka, może porównać profile publiczne specjalistów i umówić się bezpośrednio na wizytę.

Porównując dietetyków w wyszukiwarce pacjent może odczytać krótki opis samego dietetyka, tego czym się zajmuje, wejść na Instagram, sprawdzić ukończone szkoły, kursy i szkolenia czy też zapoznać się z cennikiem usług.

Jeśli pacjent wie z którym z dietetyków chce pracować, wystarczy, że kliknie w okno UMÓW WIZYTĘ, gdzie jest bezpośrednio przekierowywany do kalendarza dietetyka i tu już bez zbędnych telefonów można wygodnie umówić się online na wizytę.

Narzędzia które łączą pacjenta z dietetykiem to platforma webowa Kcalmar.com oraz aplikacja mobilna Kcalmar – Dieta i Przepisy. Pacjent jeszcze przed wizytą w gabinecie może wypełnić ankietę na platformie webowej, która pozwoli przygotować się dietetykowi do wizyty.

Zarówno platforma webowa, jak i aplikacja mobilna umożliwiają odbiór jadłospisu, który został przypisany do danego pacjenta.

Dzięki platformie webowej pacjent może odebrać jadłospis dla siebie, jak i pobrać wydruk PDF ze szczegółowym opisem jadłospisu, czasem i sposobem przygotowania oraz listą zakupów na damy tydzień.

Pacjent będąc na zakupach, w aplikacji mobilnej może odczytać również listę produktów, które powinien zakupić w danym tygodniu z możliwością wyświetlania wybranych dni. Zaznaczając poszczególne produkty w łatwy sposób istnieje możliwość kontroli listy produktów, które są już zakupione i które są w koszyku.

Dotychczas z aplikacji mobilnej skorzystało już ponad 100 tysięcy osób.

Kcalmar jest platformą, która cały czas się rozwija oraz wprowadza dodatkowe funkcjonalności. Ostatnio wprowadziliśmy kolejne udogodnienie, które umożliwi pacjentowi znalezienie dietetyka dla siebie. Będąc na stronie internetowej dietetyka czy też przychodni, w której pracuje dany dietetyk widoczny jest widget, który po kliknięciu przekieruje pacjenta do profilu publicznego danego dietetyka, gdzie można łatwo i szybko umówić się na wizytę.

 

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Wybór prezentów

Kluczowe wskazówki którymi należy się kierować przy wyborze prezentów ?

Wybór idealnego prezentu to zadanie, które może przyprawić o ból głowy niejedną osobę. Czy to …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail