Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Wyszukiwarka, która umożliwi Ci znalezienie dietetyka dla siebie

Kcalmar.com jest to platforma, która łączy dietetyka z pacjentem. Miejsce, gdzie pacjent poprzez wybranie specjalizacji dietetyka, może porównać profile publiczne specjalistów i umówić się bezpośrednio na wizytę.

Porównując dietetyków w wyszukiwarce pacjent może odczytać krótki opis samego dietetyka, tego czym się zajmuje, wejść na Instagram, sprawdzić ukończone szkoły, kursy i szkolenia czy też zapoznać się z cennikiem usług.

Jeśli pacjent wie z którym z dietetyków chce pracować, wystarczy, że kliknie w okno UMÓW WIZYTĘ, gdzie jest bezpośrednio przekierowywany do kalendarza dietetyka i tu już bez zbędnych telefonów można wygodnie umówić się online na wizytę.

Narzędzia które łączą pacjenta z dietetykiem to platforma webowa Kcalmar.com oraz aplikacja mobilna Kcalmar – Dieta i Przepisy. Pacjent jeszcze przed wizytą w gabinecie może wypełnić ankietę na platformie webowej, która pozwoli przygotować się dietetykowi do wizyty.

Zarówno platforma webowa, jak i aplikacja mobilna umożliwiają odbiór jadłospisu, który został przypisany do danego pacjenta.

Dzięki platformie webowej pacjent może odebrać jadłospis dla siebie, jak i pobrać wydruk PDF ze szczegółowym opisem jadłospisu, czasem i sposobem przygotowania oraz listą zakupów na damy tydzień.

Pacjent będąc na zakupach, w aplikacji mobilnej może odczytać również listę produktów, które powinien zakupić w danym tygodniu z możliwością wyświetlania wybranych dni. Zaznaczając poszczególne produkty w łatwy sposób istnieje możliwość kontroli listy produktów, które są już zakupione i które są w koszyku.

Dotychczas z aplikacji mobilnej skorzystało już ponad 100 tysięcy osób.

Kcalmar jest platformą, która cały czas się rozwija oraz wprowadza dodatkowe funkcjonalności. Ostatnio wprowadziliśmy kolejne udogodnienie, które umożliwi pacjentowi znalezienie dietetyka dla siebie. Będąc na stronie internetowej dietetyka czy też przychodni, w której pracuje dany dietetyk widoczny jest widget, który po kliknięciu przekieruje pacjenta do profilu publicznego danego dietetyka, gdzie można łatwo i szybko umówić się na wizytę.

 

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Jaka dieta dla bodybuildera.

Dieta dla bodybuildera

Rosnącą popularnością cieszy się dzisiaj dieta pudełkowa. Tak zwany catering pudełkowy polega na skonstruowaniu przez …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail