Środki pobudzające i podniecające dla pań

Wpływ na pobudzenie, tudzież ochotę na seks, ma wiele różnych czynników. Większość z nich jednak ściśle związana jest z gospodarką hormonalną. Jakiekolwiek zaburzenia stosunku estrogenów do progesteronu bardzo często skutkuje nie tylko „huśtawką nastrojów”, ale także brakiem ochoty na seks.

Badania dowodzą, że w I fazie cyklu miesięcznego (do owulacji) kobiety zwykle wykazują większe zainteresowanie współżyciem. Wynika to z faktu, iż w tym okresie przeważają estrogeny. Po owulacji, „do głosu” dochodzi progesteron, który w wielu przypadkach oznacza brak ochoty na seks.

Niskie libido, a nawet całkowity jego zanik może być również wynikiem choroby nazywanej zespołem policystycznych jajników, czyli zaburzeń endokrynologicznych. Towarzyszące objawy to między innymi: niepłodność, nadmierne owłosienie, otyłość oraz zaburzenia miesiączkowania.

Często z niskim libido borykają się kobiety w ciąży i karmiące. Ma to związek nie tylko z hormonami, ale także bolesnością narządów płciowych.

Co więcej, do zaburzeń libido doprowadza niezdrowy tryb życia, a konkretniej: niezbilansowana dieta, siedzący styl funkcjonowania, brak rytmu dobowego oraz wszelakie używki – alkohol, papierosy oraz narkotyki.

Zadbaj o swoją ochotę na seks! Poznaj środek pobudzający i podniecający dla Pań

Czy wiesz, że niemal co trzecia Polka ma problemy z osiągnięciem orgazmu? To musi być frustrujące – nie czerpać satysfakcji ze zbliżeń.

Na całe szczęście, nieustanne badania kliniczne przynoszą efekty w postaci coraz to efektywniejszych środków pobudzających i podniecających dla Pań. Oferta farmaceutyczna jest coraz szersza.

Środki tego typu stają się rozwiązaniem problemów dotyczących sfery seksualnej. Absolutnym hitem ostatnich tygodni jest Femin Plus – preparat, który działa kompleksowo i pozwala wyeliminować wiele problemów.

Można wręcz powiedzieć, że Femin Plus to gwarancja lepszego, intensywniejszego i bardziej rozkosznego współżycia. A wszystko to – zawarte w jednej kapsułce. Mało tego – skład produktu jest w pełni naturalny, co gwarantuje brak jakichkolwiek skutków ubocznych.

Femin Plus – jak działa?

Efektywność Femin Plus stoi na bardzo wysokim poziomie. Produkt ten oddziałuje między innymi na:

  • Nawilżenie pochwy, co sprzyja zwiększeniu czułości narządów intymnych na dotyk
  • Stymuluje libido (zwiększa ochotę na seks)
  • Pozwala osiągać intensywniejsze orgazmy
  • Reguluje gospodarkę hormonalną

Co więcej, Femin Plus wpływa także na usunięcie niedoborów żywieniowych i usprawnienie krążenia. Więcej o tym niesamowicie skutecznym środku znajdą Państwo na FeminPlus.pl.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Przeczytaj też:

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź również

Telekonferencja związana z wynikami badania krwi.

Interpretacja wyników krwi online. Jak się przygotować i jakie informacje uzyskamy

W chwili, gdy nasz organizm zaczyna źle funkcjonować, niezależnie w jakiej części ciała leży przyczyna, …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments