Sposób na oczyszczanie organizmu
Go ko to ciekawy sposób, który pomoże oczyścić organizm.

Sposób na oczyszczenie organizmu, który zadziwił nawet dietetyków

Częste zmęczenie, obniżona odporność, brak koncentracji i inne tego typu dolegliwości – jak sobie z nimi poradzić? Do tego defekty urody: szara cera, łamliwe paznokcie, matowe włosy, nadwaga. Wiele osób, u których bez specjalnych powodów wystąpiły powyższe symptomy zastanawia się co zrobić, żeby poprawić swoje samopoczucie. Jakie mogą być powody tego rodzaju problemów? Jedną z nowych teorii w tej sprawie jest detoksykacja, czyli odtrucie organizmu. Staramy się oczyścić nasz organizm, licząc że przyniesie to poprawę. Szukamy różnych sposobów sięgając na przykład do metod medycyny niekonwencjonalnej, kilkudniowych głodówek, czy nawet płukania jelita grubego. Przy czym należy podkreślić, iż większość z tych metod jest uciążliwa, czasem bolesna i nieprzyjemna w zastosowaniu. Do tego stosunkowo rzadko przynoszą one spektakularne i szybkie efekty. W tym artykule pragniemy poinformować o nowym urządzeniu, które niedawno pojawiło się na rynku, a które ma dobroczynne zastosowanie dla powyższych problemów. Jest łatwe i niekłopotliwe w użyciu oraz dostępne cenowo (jeden zakup na całe życie).

Sposoby na oczyszczenie organizmu

Współcześni dietetycy, lekarze i propagatorzy zdrowego stylu życia, proponują różnego rodzaju sposoby na oczyszczenie organizmu. Jedni twierdzą, iż najważniejsza jest zdrowa dieta, bogata w odpowiednio wyważone makroelementy, koniecznie pochodzące z nieprzetworzonej i ekologicznej żywności.

Inni stawiają przede wszystkim na aktywność fizyczną, a jeszcze inni zalecają rewolucyjne sposoby oczyszczenia, za pomocą wyciągów z egzotycznych ziół czy roślin.

Z pewnością we wszystkich tych działaniach jest spora dawka racjonalizmu, jednak bardzo często zapominamy przy tym o czymś bardzo ważnym!

To coś – to prawidłowa metoda wypróżniania się, która jest podstawą do kompleksowego oczyszczenia organizmu z resztek strawionego pokarmu, spożywanego każdego dnia.

Jeśli nie pozbędziemy się w całości codziennej porcji trującego kału, od którego organizm chce się jak najszybciej uwolnić, to wszystkie inne metody oczyszczania ciała człowieka zawiodą, a przynajmniej nie będą w pełni skuteczne.

Głodówka – czy to jest dobry sposób?

Oczyszczanie organizmu ze złogów to wbrew pozorom duże wyzwanie. Wielu osobom kojarzy się to z głodówką, radykalną dietą opartą tylko na sokach z owoców i warzyw, z piciem dużych ilości wody. Lekarze przestrzegają przed zbyt nagłym ograniczeniem pokarmów.

Węglowodany, białko i tłuszcze to makroskładniki, które organizm chętnie absorbuje, ponieważ są mu one potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Ich istotne zmniejszenie, z dużym prawdopodobieństwem spowoduje osłabienie organizmu. Może też przynieść inne negatywne efekty, z którymi borykać się będziemy przez długi czas!  

Jak więc prawidłowo oczyszczać organizm?

Prawda jak to często bywa, leży pośrodku. Z jednej strony należy zadbać o zbilansowaną dietę, z której wyeliminujemy tzw. “śmieciowe jedzenie” i zastąpimy je pokarmem bogatym w składniki odżywcze. Za to z tej drugiej, należy doprowadzić do prawidłowego oczyszczenie organizmu z substancji, które w nim zalegają. Czyli też z kału!

Powyżej sygnalizowaliśmy już, iż w tym działaniu zasadnicze znaczenie ma sposób wypróżniania. Dla wielu z nas jest to zaskakujące, a jednak  istnieje lepszy (w kucki) i gorszy (na sedesie) model defekacji! Można wręcz powiedzieć, że tradycyjna pozycja na sedesie nie jest już przez świat medycyny akceptowana! W takim przypadku odbytnica zagina się pod kątem 90 stopni, co sprawia, że stolec ma utrudnioną drogę do opuszczenia jelita grubego. Lekarze radzą – nie przesiaduj „na tronie” – zrób to szybko i uciekaj z sedesu!

Co więcej, w tej „sedesowej” pozycji człowiek nie wypróżni się do końca. Część odchodów zatrzyma się w końcówce odbytnicy, z mnóstwem szkodliwych bakterii, których organizm chciałby się szybko pozbyć po zakończeniu trawienia. A te pozostają w naszym ciele i czują się tam coraz lepiej.

GOKO – to urządzenie wspierające prawidłowe wypróżnianie!

Zapewne wielu z Was teraz pomyśli:

– no nie…, to niedorzeczne, żeby zmieniać pozycję podczas wypróżniania…

– czy to oznacza, że mam teraz wyrzucić sedes z łazienki i robić kupę na podłogę?

Ależ nie…, nie ma takiej konieczności!

Na rynku pojawił się nowy polski wynalazek GOKO.

Jest to rewolucyjne urządzenie, które przychodzi w tych sprawach z pomocą i sprawia, że dbanie o zdrowie w powyższym zakresie staje się proste i skuteczne!

Ten sprytnie pomyślany i z klasą wykonany produkt sprawi to, że nogi użytkownika podczas siedzenia na sedesie łatwo podniosą się do takiego poziomu nad podłogę, w którym jelita ułożą się w odpowiedni sposób dla prawidłowego wypróżnienia.

GOKO nie tylko pomaga w procesie oczyszczania organizmu, ale także stanowi dobre rozwiązanie dla osób, które borykają się z zaparciami, hemoroidami, czy wzdęciami. To urządzenie  proste w zastosowaniu, a przynoszące w krótkim czasie zauważalne efekty! Poznaj GOKO i zadbaj o swoje zdrowie bez wyrzeczeń, głodówki, ciężkich ćwiczeń fizycznych, lewatywy, czy niepotwierdzonych metod z Internetu!

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Check Also

Co to są składniki odżywcze?

Co to są składniki odżywcze i dlaczego są tak ważne w zdrowej diecie?

Często możemy usłyszeć, że aby dieta była zdrowa, to powinna być zbilansowana, a co za …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail