Mass Extreme – recenzja, opinie

Według danych statystycznych z 2016 roku, liczba osób regularnie uczęszczających na siłownie w Polsce sięga blisko trzech milionów. To miejsce, w którym Polacy najchętniej pracują nad swoją sylwetką. Na siłowni można zarówno schudnąć, jak i nabrać masy mięśniowej. Korzystają z niej zatem niemal wszyscy – niezależnie od postury, wagi i płci.

W zdecydowanej większości przypadków siłownia to miejsce w którym realizowane są cele związane ze wzrostem masy. Odpowiedni sprzęt pozwala zrealizować efektywny trening, który stymuluje mięśnie do wzrostu.

Wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy, że sam trening nie jest wystarczający. Równie istotna dla procesu rozbudowy masy mięśniowej jest dieta oraz suplementacja. Dzisiaj pragniemy przedstawić – Mass Extreme, niezwykle popularny suplement wykorzystywany zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych kulturystów.

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Rola suplementacji w procesach budowania masy mięśniowej

Suplementy diety to niezwykle ważny element w procesach rozwoju własnej sylwetki. W przypadku tych stosowanych w celach zwiększenia masy mięśniowej, mają one na zadaniu zwiększyć procesy anaboliczne.

Przyrost masy mięśniowej zagwarantują pośrednio lub bezpośrednio takie suplementy diety jak: l-arginia, l-glutamina, aminokwasy rozgałęzione, kreatyna. Natomiast świetnym uzupełnieniem diety i źródłem dobrze przyswajalnych wartości odżywczych będą: odżywki węglowodanowe, carbo (boostery energetyczne) oraz gainery.

Mass Extreme – suplement inny niż wszystkie?

Mass Extreme to produkt, który działa niezwykle silnie i ma ogromny wpływ na procesy anaboliczne. Niektórzy kulturyści są zaskoczeni efektywnością tego preparatu do tego stopnia, że porównują je do efektów uzyskiwanych przy stosowaniu środków niedozwolonych (dopingujących).

Na całe szczęście, Mass Extreme nie należy do tego grona. Jego składniki nie znajdują się na liście WADA (Word Anty-Doping Agency). Stosowanie jest w pełni bezpieczne i nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych.

Za wysoką efektywność Mass Extreme odpowiadają następujące składniki: ekstrakt Fenugreek, kwas fosfatydowy, kwas 4-Amino Butanowy, 5-Deoksy-Adenozylokobalamina, kwas D-asparaginowy, ekstrakt Korzenia Maca. Szczególne silne działanie ma PA (kwas fosfatydowy), który odpowiada za wzrost i stymulację komórek do zwiększania objętości.

Mass Extreme polecany jest miedzy innymi przez wielokrotnego medalistę Mistrzostw Świata w Kulturystyce – Tomasza Kornalewskiego. To stanowi doskonałą rekomendację dla tego preparatu.

Mass Extreme – dla kogo?

Mass Extreme to produkt, który z powodzeniem może być zastosowany przez osoby, które pragną:

  • Zbudować masę mięśniową
  • Zwiększyć siłę
  • Poprawić wydolność i wytrzymałość

Produkt ten gwarantuje niezwykle wysoką skuteczność. Według badań naukowców z uniwersytetu na Florydzie już w pierwszych tygodniach suplementacji można liczyć na przyrost masy mięśniowej o prawie 2,5 kilograma. Takie rezultaty trudno osiągnąć poprzez stosowanie jakiegokolwiek innego preparatu.

Więcej informacji na temat Mass Extreme znajdą Państwo tutaj.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Co to są składniki odżywcze?

Co to są składniki odżywcze i dlaczego są tak ważne w zdrowej diecie?

Często możemy usłyszeć, że aby dieta była zdrowa, to powinna być zbilansowana, a co za …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail