Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Catering do firmy może być świetnym pomysłem.
Catering do firmy może być świetnym pomysłem.

Zdrowe przekąski do biura – ciekawy benefit dla pracowników

Właściciele firm coraz częściej dbają o to, aby zatrudniony u nich pracownik czuł się doceniony i zmotywowany. Różnego rodzaju benefity stanowią dzisiaj normę. Jednym z ciekawszych i godnych uwagi rozwiązań jest dostarczenie do biura zdrowych przekąsek w postaci różnego rodzaju bakalii.

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Motywacja pracownika to podstawa

Jak wynika z najnowszego cyklicznego badania Sodexo Benefits and Rewards Services „Drogowskaz Motywacyjny 2018” świadczenia pozapłacowe dla pracowników to doskonała metoda na przyciągnięcie pracownika, utrzymanie go, a także zmotywowanie. W ciągu ostatniego roku w 27 proc. firm wzrosły budżety motywacyjne. Aktualnie średnia kwota przeznaczona rocznie na jednego zatrudnionego wynosi prawie 950 zł. Najwyższe budżety (nawet 970 zł na osobę) oferują przedsiębiorstwa, w których pracuje od 50 do 249 osób.

Jakie benefity motywują?

Wyniki badań mówią, że do najbardziej cenionych przez pracowników benefitów należą:  prywatna opieka medyczna (43 proc.) i karta sportowa (39 proc.). Dalej znalazły się finasowanie szkoleń (25 proc.), dofinasowanie urlopów (24 proc.), a także dopłata do nauki języków (19 proc.).

Jeżeli pracodawca wyczerpał już arsenał form motywacji swoich podwładnych, warto, aby pomyślał również o innych rozwiązaniach. Jednym z nich jest dostarczanie zdrowych przekąsek w postaci suszonych owoców, orzechów – popularnie zwanych bakaliami.

Coraz większa świadomość konsumentów

Jak pokazały badania CBOS, rośnie świadomość Polaków na temat tego, co jemy. Co ciekawe, aż 69 proc. naszych rodaków sprawdza datę ważności, natomiast 71 proc. czyta skład poszczególnych produktów. Ponad połowa badanych uważa, że racjonalne odżywianie stanowi jedno z najważniejszych czynników wpływających na stan zdrowia. Z tego względu coraz częściej sięgamy po bakalie, które są bogate w wartościowe składniki odżywcze.

Szybkie i smaczne przekąski – także w pracy!

Zalety te doceniamy, nie tylko przygotowując nasze codzienne posiłki. Na zdrowe przekąski chcemy stawiać także podczas pracy. Samodzielnie sporządzone mieszanki bakaliowe, albo przygotowane przez producentów tego typu produktów, to bardzo miłe urozmaicenie każdego dnia. Powinni zwrócić na to uwagę nie tylko właściciele firm, ale też ci, którzy dostarczają tego rodzaju przekąski do biur.

Dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz

Szybka realizacja złożonego zamówienia to jedna z wielu zalet nowoczesnej platformy zakupowej, jaką jest ebakalland.pl. Klienci cenią sobie to, że jeżeli złożą zamówienie do godziny 12.00, otrzymują je kolejnego dnia roboczego. Ale to jeszcze nie koniec, ponieważ mogą oni także śledzić swoją paczkę i mają dostęp do e-faktur. Cały proces zamawiania jest bardzo bezpieczny, prosty i niezwykle intuicyjny. Katalog produktów został tak zaprojektowany, aby w pełni odpowiadał potrzebom każdego klienta. Warto zaznaczyć, że znajdzie on tu wszelkie niezbędne mu informacje.

Sprawdź ofertę na https://ebakalland.pl/

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Jaka dieta dla bodybuildera.

Dieta dla bodybuildera

Rosnącą popularnością cieszy się dzisiaj dieta pudełkowa. Tak zwany catering pudełkowy polega na skonstruowaniu przez …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail