Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Ostrów - gdzie kupić dobry materac.
Sprawdź jak wybrać materac dzięki któremu nie będziesz chciała wychodzić z łóżka.

Jaki materac kupić w Ostrowie?

gmaiCo kilka lat konieczne staje się odświeżenie sypialni. Zazwyczaj obejmuje ono pomalowanie ścian, oczyszczenie podłogi czy kupno nowego dywanu. Warto jednak pamiętać, że piękny wygląd sypialni nie koniecznie wpływa na doskonałą jakość snu. Podczas prac remontowych warto także pomyśleć o wymianie materaca na nowy. Podpowiadamy jaki materac będzie najlepszy.

Materac idealny dla Ciebie

Wymieniając materac na nowy pamiętaj o tym, aby dobrać idealny model dla siebie. Pomimo, że w sprzedaży jest ogromna liczba różnych materaców nie oznacza to, że każdy z nich sprawdzi się w twoim domu. Materace uniwersalne, odpowiadające wszystkim użytkownikom to mit, ponieważ ludzie bardzo różnią się od siebie.

Dlatego przed zakupem dokładnie zapoznaj się z ofertą na materace w Ostrowie dostępne na Materaceostrow.pl, gdzie znajdziesz wiele interesujących modeli, z którymi warto zapoznać się bliżej.

Twardy czy miękki?

Jaki materac będzie dla Ciebie najlepszy? Lepiej sprawdzi się miękki czy twardy? Tak naprawdę to wszystko zależy od Twojej wagi i preferencji. Ze względu na fakt, że podczas zakupów przez Internet nie można wypróbować materaca osobiście, powstały specjalne oznaczenia twardości, których zadaniem jest ułatwienie wyboru odpowiedniego produktu dla siebie. Producenci określają twardość materacy symbolami od H1 do H4, gdzie:

  • H1 – to miękkie materace, dedykowane osobom do 60 kg, w tym dzieciom;
  • H2 – to średnio miękkie materace, dedykowane osobom o wadze od 50 do 80 kg;
  • H3 – to średnio twarde materace, dedykowane osobom o wadze od 80 do 100 kg lub lżejszym;
  • H4 – to twarde materace, dedykowane osobom o wadze powyżej 100 kg.

Oznaczenia twardości można spotkać nie tylko w sklepach internetowych ale także stacjonarnych. Znajomość tych oznaczeń jest bardzo pomocna przy zakupie materaca niezależnie od rodzaju sklepu.

Materac idealny do spania do zakupienia w Ostrowie.
Nasi doradcy pomogą Ci dobrać idealny materac dla Ciebie.

Materace podzielone na strefy

Jeśli lubisz nowinki możesz wybrać materac podzielony na siedem stref twardości. Jest to materac, który ma idealnie dopasować się do potrzeb osoby śpiącej. Dzięki podziałowi materaca na strefy twardości poszczególne części ciała są dobrze podparte co wpływa na poprawę komfortu snu.

Doskonałym tego przykładem jest materac Hilding Makarena. Zanim jednak wybierzesz taki model materaca musisz wiedzieć, że są sytuacje, w których nie spełnia on swoich funkcji. Jest tak wówczas, gdy użytkownik posiada niestandardowy wzrost.

Jest bardzo niski lub wysoki. Wówczas poszczególne strefy materaca nie pokrywają się z poszczególnymi częściami ciała, co źle wpływa na jakość snu. Siedmiostrefowe materace nie sprawdzają się również w przypadku osób, które śpią bardzo niespokojnie i potrafią zmienić pozycję o 180 stopni.

Materace dwustronne

To rozwiązanie idealne dla większości użytkowników. Materac kupuje się zazwyczaj raz na kilka lat, a w tym czasie może zmienić się waga czy preferencje dotyczące twardości materaca. W przypadku modeli dwustronnych wystarczy odwrócić materac, aby spać na bardziej miękkim lub twardym podłożu.

Decydując się na kupno nowego materaca nie wybieraj pierwszego z brzegu, który jest ładny lub polecany przez Twoich bliskich i znajomych. Najpierw dokładnie zapoznaj się z ofertą na materace w Lubinie dostępne na Materacelubin.pl i sprawdź, który z modeli spełnia Twoje wymagania co do twardości, wielkości i rodzaju.

Artykuł partnera

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

apetka online ceny

Apteka online – skąd bierze się różnica w cenach leków?

Niemal każdy, kto raz na jakiś czas odwiedzić musi aptekę, z obawą łapie się za …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail