Usługi wysokiej jakości w Klinice Medycyny Estetycznej OT.CO

Usługi wysokiej jakości w Klinice Medycyny Estetycznej OT.CO

Medycyny estetyczna to rozbudowana dziedzina, która cały czas się rozwija. W naszej Klinice Medycyny Estetycznej OT.CO znaleźć można nowoczesne i profesjonalne usługi, które są wykonywane bezpiecznie oraz komfortowo. Sporym uznaniem cieszą się przykładowo zabiegi dotyczące zmniejszenia biustu lub plastyki brzucha. Co warto o nich wiedzieć?

Abdominoplastyka

Abdominoplastyka to plastyka brzucha, wykonywana na bazie niezawodnych urządzeń i wiedzy specjalistów. Niestety brzuch jest powodem kompleksów wielu kobiet, dlatego coraz częściej wybierane są zabiegi poprawiające wygląd tego obszaru ciała. Operacja plastyczna brzucha pozwala na nowo cieszyć się piękną sylwetką każdego dnia!

Warto zauważyć, że plastyka brzucha ma na celu przede wszystkim zredukowanie nadmiaru tłuszczu lub skóry. To świetna propozycja dla każdego, kto mimo zdrowej diety i aktywności boryka się z luźną skórą na brzuchu lub ma problemy ze spaleniem tkanki tłuszczowej.

Wskazania do zabiegu

Pamiętajmy o tym, że nadmiar skóry może powstawać wskutek szybkiej utraty wagi. Po ciąży pojawiają się rozstępy, których nie da się pozbyć z pomocą diety. Z pomocą przychodzi abdominoplastyka wykonywana w Klinice Medycyny Estetycznej OT.CO, która daje doskonałe efekty.

Z zabiegu chętnie korzystają osoby, które mają zwiotczałe powłoki brzuszne. Istotne jest to, że operacja trwa do 3 godzin, a cięcia skórne można łatwo ukryć. Jakie są wskazania do zabiegu? Są to między innymi:

  • luźna skóra na brzuchu,
  • wymodelowanie brzucha,
  • rozstępy po ciąży,
  • redukcja nadmiaru skóry,
  • poprawa zarysu mięśni brzucha.

Aby skorzystać z zabiegu abdominoplastyki należy skonsultować się z lekarzem Specjaliści wyjaśnią wszelkie wątpliwości i wskażą, jak krok po kroku przebiega plastyka brzucha.

Zmniejszenie piersi w Klinice OT.CO

Zbyt duże piersi bywają problematyczne dla wielu kobiet. Mogą prowadzić do dolegliwości bólowych i schorzeń, którym można w porę zapobiec. Z pomocą przychodzi zmniejszenie piersi w Klinice Medycyny Estetycznej OT.CO, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentek. Co trzeba wiedzieć o tym zabiegu?

Zabieg zmniejszenia piersi polega na tym, że specjalista wycina nadmiar tkanki tłuszczowej skóry i gruczołu. Niekiedy stosuje się jedynie liposukcję, polegającą na zredukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. To rozwiązanie wykorzystywane jest wtedy, gdy pacjentka boryka się z przerostem gruczołu piersiowego i wiotkością skóry. Inne pacjentki mogą postawić na redukcję piersi, jaka połączona jest z aplikacją implantu piersiowego pod mięsień piersiowy lub gruczoł. W efekcie można cieszyć się podniesieniem piersi i nadaniem im odpowiedniego kształtu.

Mammoplastyka jest rozwiązaniem bezpiecznym, które zastosować można u pacjentek w każdym wieku. W OT.CO na pierwszym miejscu stawiamy dobro pacjentów, dlatego każdy pacjent może liczyć na profesjonalne usługi, wykonywane z pasją i zaangażowaniem!

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Check Also

Odchudzanie a zapotrzebowanie kaloryczne - jak obliczyć, różnice

Odchudzanie a zapotrzebowanie kaloryczne – jak bez problemów dostosować ilość spożywanych kalorii do swoich potrzeb?

Określenie ilości kalorii, jaką musimy dostarczyć organizmowi każdego dnia, aby prawidłowo funkcjonował jest kluczowym elementem …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail