Klub fitness Sagot Gym mieści się tuż przy rynku.
Sagot Gym to siłownia w samym centrum Katowic.

Szukasz dobrej siłowni i klubu fitness w Katowicach? Sprawdź SAGOT GYM!

Na pewno słyszeliśmy wszyscy stwierdzenie „co nas nie zabije to nas wzmocni” czy też, że „ciężka praca kształtuje charakter”. Rzuceni w wir pracy i wymagań, które stawia się przed nami życie zapominamy jednak często o sobie i swoich potrzebach. Zatracamy gdzieś po drodze swoją tożsamość. Nasze marzenia odstawiamy na bok poświęcając siebie innym. Po latach nadchodzi konkluzja, która nagle nam uświadamia że oto życie ucieka a my nadal stoimy w miejscu. Możemy to zmienić, poprzez zmianę siebie samych. Jak zacząć? Na początek od siebie….

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Krav Maga i samoobrona

Izraelski system samoobrony, którego podstawą jest łatwość zastosowania i skuteczność działania. To proces kształtowania naszej postawy w zderzeniu z sytuacjami stresującymi i nieprzewidywalnymi. To przekonanie, że jesteśmy w stanie sobie poradzić w każdych warunkach.

Wymarzone efekty

W życiu szukamy rozwiązań praktycznych, sprawdzonych i łatwych do zastosowania. Dokładnie te cechy zawiera w sobie Krav-Maga. Jest to system samoobrony prowadzony przez doświadczony zespół instruktorów SagotGym, których cechuje szerokie rozumienie potrzeby poczucia bezpieczeństwa w sytuacjach stresujących. Wiemy jak to zrobić by uwolnić pokłady siły i energii, które kumulujemy w sobie.

Oprócz zajęć znajdziesz u nas bardzo szeroką ofertę zajęć fitness: od TBC, poprzez Kettlebell, aż po zajęcia, które ostatnio stało się prawdziwym hitem – FitMama i FitSenior.

Sala fitness w klubie Sagot Gym
Na klientów czekają 3 doskonale wyposażone sale do zajęć fitness.

Schudnij i poczuj się fantastycznie!

Czy ty też masz to uczucie jakby brakowało ci wewnętrznej siły? Specjalnie skonstruowany system nauczania samoobrony w SagotGym zapewnia budowanie zarówno siły mięśniowej, ale też przede wszystkim tej wewnętrznej, której istnienie warunkuje to kim jesteśmy i co możemy uzyskać w swoim życiu.

Centrum Katowic i darmowy parking dla klientów klubu Logika systemu samoobrony Krav-Maga przekłada się na logikę, którą stosujemy w życiu. Dlatego też mamy dla naszych uczestników swobodny dostęp do zajęć w klubie mieszczącym się w samym centrum miasta Katowice. Żeby tego było mało, do dyspozycji mamy parking prywatny tylko dla naszych klientów. Wygoda i komfort to podstawa. Logiczne? Nie musisz szukać miejsca po całych Katowicach. Wchodzisz i..  po prostu ćwiczysz!

Klienci mogą korzystać również z Sauny.
Sauna jest do dyspozycji klientów. Jest wliczona w ceny karnetu.

Darmowy start

Nie masz pewności czy to jest dla Ciebie? Nie ma problemu. Przyjdź na trening, sprawdź co oferujemy, porozmawiaj z tymi, którzy Nas wybrali i podejmij decyzję. Poczuj atmosferę i energię, która wypełnia salę. To pierwszy krok, który nic Cię nie będzie kosztował, oprócz twojego czasu.

Po co szukać po omacku, skoro można wykorzystać rozwiązania sprawdzone, dostępne a przede wszystkim ukryte w Tobie samym. Dodatkowo, jeżeli można przebywać z ludźmi których się lubi, od których czuć że jesteś częścią zespołu i że jesteś akceptowana, akceptowany takim jakim jesteś…Nie pozostaje nic innego jak z tego skorzystać.

[caption id="attachment_213497" align="aligncenter" width="4252"]Najlepszy klub fitness w Katowicach. Sagot to jedyny taki klub fitness i siłownia na Śląsku.[/caption]

[ihumbak_anchor]Jeden karnet – dziesiątki możliwości!

W ramach jednego karnetu możesz korzystać z szerokiej oferty klubu: zajęć fitness takich jak TRX, Kettlebell, FitSenior, FitMama, a także zajęć samoobrony. Do Twojej dyspozycji są również maszyny fitness, ciężary i sale z workami treningowymi.  Oprócz tego w Sagot Gym Fitness znajdziesz przestronne i czyste szatnie oraz saunę.

Do dyspozycji jest multum narzędzi do pracy na siłowni.
Siłownia Sagot Gym to ponad 1000 metrów kwadratowych.

Gdzie mieści się klub?

Siłownia Sagot Gym to klub fitness w samym centrum Katowic. Mieści się tuż przy rynku na ulicy: Sokolskiej 31.

Adres WWW?

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Sagot Gym Fitness i Siłownia Katowice. 

Do zobaczenia!


Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Wybór prezentów

Kluczowe wskazówki którymi należy się kierować przy wyborze prezentów ?

Wybór idealnego prezentu to zadanie, które może przyprawić o ból głowy niejedną osobę. Czy to …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail