Polecane ćwiczenia
Home » Lifestyle » Scanner Cell – na tropie pasożytów, toksyn i alergenów
Jak sobie poradzić z pasożytami.

Scanner Cell – na tropie pasożytów, toksyn i alergenów

Wystarczy proste i nieinwazyjne badanie urządzeniem Scanner Cell, żeby sprawdzić, czy w organizmie obecne są pasożyty, toksyny lub alergeny. To jednak nie wszystkie zalety tej aparatury.

Do czego służy?

Scanner Cell to urządzenie do komputerowego biorezonansu ludzkiego organizmu, co odbywa się poprzez badanie elektrodermalne, vega test. Pozwala na ustalenie, czy w organizmie znajdują się pasożyty, niebezpieczne dla zdrowia toksyny lub czy osoba badana ma alergię albo tendencję do jej rozwinięcia się.

Oprócz tego, urządzenie jest również w stanie zweryfikować zaburzenia czynności narządów oraz wykryć zmiany zachodzące w organizmie już na etapie komórkowym, a będące początkiem rozwijającej się choroby.

Pomoże także wyłapać niedobory witamin i minerałów oraz okaże się przydatne w komponowaniu indywidualnych programów żywieniowych, suplementacyjnych i treningowych.

Funkcje urządzenia Scanner Cell

Do głównych funkcji, jakie posiada urządzenie, należy:

  • trójwymiarowy obraz skanowanych organów,
  • analiza wskaźników biochemicznych,
  • analiza entropiczna – monitoring stopnia zaawansowania choroby,
  • vegetotest – ocena negatywnych i pozytywnych czynników chorobotwórczych lub terapii,
  • podstawowa funkcja terapii.

Urządzenie posiada dotykowy wyświetlacz i jest zintegrowane z komputerem oraz monitorem. Może także pełnić funkcję stacjonarnego komputera – jest zaopatrzone w 4 wyjścia USB, co umożliwia podpięcie do niego innych urządzeń.

Kto może zostać zdiagnozowany?

W związku z tym, że badanie prowadzone przy użyciu Scanner Cell jest nieinwazyjne i bezpieczne, może być stosowane u wszystkich pacjentów, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Wyjątkiem są osoby posiadające rozrusznik serca, chorzy na padaczkę, a także kobiety w ciąży lub będące w trakcie menstruacji.

Scanner Cell – gdzie kupić?

Dystrybutorem oryginalnych urządzeń do diagnostyki organizmu, w tym Scanner Cell, jest Evitum. Oferta – oprócz samej aparatury – zawiera także szkolenia z obsługi sprzętu we wskazanym przez nabywcę miejscu, a także serwis urządzenia. Szczegóły: http://evitum.pl/

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Przeczytaj też:

Chcesz szybko i skutecznie schudnąć?

Sprawdź nasze diety i poradniki odchudzania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, pokażemy jak ćwiczyć, co jeść i jak się motywować, by odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia.

Codziennie będziesz pełna energii, a waga pokaże ubywające jak szalone kilogramy.

Tak, pokaż mi diety!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zostaw swój e-mail, a wyślemy Ci informacje o nowych ćwiczeniach, poradach i dietach!

Dziękujemu za zapisanie do Newslettera

Sprawdź też

wapozon

Specjalistyczny sprzęt do zabiegów kosmetycznych w salonach urody

Każdy profesjonalnie prowadzony salon piękności czy gabinet kosmetyczny posiada wysokiej jakości kosmetyki oraz niezawodny, specjalistyczny …

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o