Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Pasta SPLAT dla pięknych i zdrowych białych zębów.
Dowiedz się co zrobić by mieć piękne białe zęby.

Skuteczny i innowacyjny domowy sposób na białe zęby

Białe zęby i piękny uśmiech to marzenie większości z nas. Wiele osób obawia się jednak intensywnego wybielania zębów, ponieważ nie od dziś wiadomo, że może ono uszkodzić szkliwo i sprawić, że zęby staną się nadmiernie wrażliwe, a także bardziej podatne na ataki kwasów oraz próchnicotwórczych bakterii. Co zrobić, by cieszyć się naturalną bielą zębów bez uszczerbku dla ich kondycji? Są na to skuteczne i innowacyjne domowe sposoby.

Bezpieczna wybielająca pasta do zębów?

Tak, to jak najbardziej realne. Innowacyjne pasty do zębów marki SPLAT zapewniają skuteczne wybielanie zębów i jednocześnie dbają o szkliwo oraz wzmacniają je. Wszystko to za sprawą nowoczesnych technologii wykorzystywanych w procesie produkcji – wybielające pasty SPLAT zawierają drobinki o sferycznym kształcie, które delikatnie polerują szkliwo i usuwają przebarwienia, nie powodując mikrouszkodzeń. W wielu produktach zastosowano też innowacyjną technologię opartą na naturalnych enzymach roślinnych, które rozpuszczają płytkę nazębną i oczyszczają szkliwo z przebarwień, co daje efekt wybielający.

Dla osób pragnących bezpiecznie oraz skutecznie domowym sposobem wybielić zęby szczególnie polecane są pasty SPLAT Special Wonder White, SPLAT Special Extreme White oraz pasta SPLAT Professional White Plus. Wybielająca pasta SPLAT Professional WHITE PLUS rozjaśnia zęby nawet o 1,5 odcienia w ciągu czterech tygodni stosowania. Skutecznie radzi sobie z osadami z herbaty, papierosów i nikotyny. Zawiera nowoczesny Sp.White System®, który delikatnie poleruje szkliwo, a dodatkowo naturalny enzym papainę i wybielający składnik Polydon®.

Pasta ta polecana jest dla osób z nadwrażliwością zębów, podobnie jak pasty z serii INNOVA.
Wybielająca pasta  Innova – zielona Intensywna Odbudowa Szkliwa zawiera, podobnie jak SPLAT Professional White Plus, ochronnie działający na zęby fluor, zaś żółta pasta Innova Regeneracja i Ochrona Szkliwa i Dziąseł to produkt bez fluoru. Dla szczególnie wrażliwych zębów polecana jest zawiesina Innova Płynne szkliwo. Rozjaśnia szkliwo, wzmacnia je i chroni przed działaniem kwasów oraz próchnicotwórczych bakterii. W pastach i zawiesinie INNOVA zastosowano wybielający system WhiTanine®, połączony z enzymem Tannase, które usuwają przebarwienia z powierzchni zębów oraz bezpiecznie je rozjaśniają nawet o dwa odcienie. Dodatkowo wysokocząsteczkowy składnik Polydon® rozbija osady nazębne bez rysowania szkliwa.

Płukanki i pianki wybielające

Pasty do zębów nie powinniśmy używać częściej niż dwa razy dziennie, zęby zaś zaleca się oczyszczać po każdym posiłku. Idealnym rozwiązaniem jest stosowanie po zakończeniu jedzenia płynu do płukania jamy ustnej. Niektóre płukanki, na przykład płyn SPLAT Professional White Plus, mają właściwości wybielające i polecane są jako uzupełnienie wybielających past do zębów.

Taka kombinacja środków higienicznych (pasta wybielająca + rozjaśniający szkliwo płyn do płukania) w krótkim czasie przyniesie spektakularne efekty, dzięki czemu zęby zalśnią czystą bielą. Warto podkreślić, że za efekt wybielający zęby w płynach do płukania SPLAT odpowiadają naturalne enzymy roślinne, które rozpuszczają płytkę nazębną i łagodnie oczyszczają szkliwo.

Uzupełnieniem zabiegów higienicznych powinno być regularne stosowanie nici dentystycznej SPLAT Silver z jonami srebra, która pomaga oczyścić przestrzenie i kieszonki międzyzębowe, co także przekłada się na wizualnie bielszy odcień zębów oraz na ich zdrowie. To także gwarancja świeżego oddechu, który skutecznie mogą zagłuszyć rozwijające się w resztkach pokarmów bakterie.

Dla osób noszących aparaty ortodontyczne oraz w podróży czy w pracy przydatna będzie natomiast pianka SPLAT Express Pianka 2w1 do pielęgnacji jamy ustnej, która usuwa przebarwienia i osad nazębny.

Dzięki jej stosowaniu skutecznie odświeżymy oddech i zadbamy o piękną naturalną biel zębów także wtedy, gdy nie mamy możliwości by użyć płukanki czy szczoteczki.

Piękne białe zęby bez skomplikowanych zabiegów w gabinecie dentysty, a do tego w całkiem bezpieczny sposób? Tak, to możliwe, trzeba tylko wiedzieć jakich produktów do pielęgnacji jamy ustnej używać na co dzień!

Artykuł partnera

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Jakie są najczęstsze objawy stresu?

Co to jest stres? Przyczyny, objawy, tabletki na stres bez recepty

Niespodziewane wydarzenie, problemy w pracy czy związku, kłopoty finansowe? Właśnie wtedy bardzo często pojawia się …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Test #001

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail