Fitness na trampolinach

Większość kobiet szuka idealnego sposobu na to, aby skutecznie i szybko zrzucić zbędne kilogramy. Istnieje wiele możliwości pracy nad idealną sylwetką, jednak efekty bardzo często są nierównomierne. Fitness na trampolinach to idealne rozwiązanie na przeprowadzenie treningu cardio, który nie tylko wyszczupli Twoją sylwetkę, ale również poprawi wydolność organizmu, wzmocni mięśnie oraz zwiększy koordynację ruchową.

Często jest tak, że po kilku miesiącach ćwiczeń tracimy motywację treningową, dlatego tak ważne jest, aby wybrane przez nas zajęcia były atrakcyjne pod wieloma względami.

Fit and Jump oferuje trening, który zapewni Ci doskonałą zabawę, utratę kilogramów i taką atmosferę, że nie będziesz mogła doczekać się kolejnych zajęć.

Mamy wiele przykładów na to, że fitness na trampolinach skutecznie zlikwidował nadmiar kilogramów u kobiet i mężczyzn w rożnym wieku. Setki osób rocznie dołącza do społeczności Fit and Jump  i wspólnie realizują cele, jakimi są: dobry wygląd i samopoczucie.

Fit and Jump jest treningiem bezpiecznym i wykluczającym wszelkiego rodzaju akrobacje, skoki na kolana, które mogą powodować kontuzje lub pogłębiać już istniejące, u osób ćwiczących.

Trening składa się z powtarzalnych ruchów wykonywanych z dużą intensywnością. Dzięki temu kursant może spalić nawet do 800 kalorii w ciągu jednej godziny zajęć!

Ćwicząc 3 razy w tygodniu uzyskuje rezultaty adekwatne do wykonanej pracy i gubi nadprogramowe kilogramy już po pierwszym miesiącu.

Przykładem treningu Fit and Jump może być trening interwałowy, który składa się z  ćwiczeń o zmiennej  pracy. Dzięki temu organizm pracuje na zwiększonej intensywności tlenowej, co skutkuje poprawą kondycji. Samo spalanie tłuszczy odbywa się w obrębie tych części ciała, które zazwyczaj potrzebują dużo więcej uwagi: brzuch, uda, biodra.

Chcąc pokazać Ci dokładnie czym jest Fit and Jump poniżej prezentujemy filmik z przykładowym treningiem interwałowym z wykorzystaniem naszej trampoliny. Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem ćwiczeń dobrze się rozgrzać. Taki trening możesz przeprowadzić samodzielnie w domu przy użyciu naszego sprzętu.

Może wolisz ćwiczyć w grupie i zastanawiasz się jak zacząć? Spakuj torbę, weź wygodne buty i wybierz się do najbliższego punktu Fit and Jump w Twojej okolicy. Nasi trenerzy są świetnie przeszkoleni do tego, aby przyjmować osoby początkujące na swoje zajęcia.

Przykładem, który odzwierciedla znakomite efekty w utracie nadprogramowych kilogramów jest nasza kursantka Karolina, która kilka lat temu zdecydowała się przyjść na pierwsze zajęcia Fit and Jump!

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy z nią krótki wywiad, aby mogła opowiedzieć o swojej przygodzie z trampolinami.

Ile dokładnie schudłaś dzięki Fit and Jump?

Podczas 2 lat skakania na trampolinie schudłam 35kg. Treningi rozkochały we mnie aktywność  fizyczną oraz zdrowe odżywianie. Teraz mając własne studio fitness pomagamy innym dziewczynom w walce z nadprogramowymi kilogramami. Ja się tak wkręciłam, że w planach mam kurs dietetyki, który zaczynam już w tym miesiącu.

Karolina, co byś powiedziała innym osobom, które zastanawiają się czy przyjść na zajęcia?

Nie ma co się zastanawiać. Bierzcie torbę z ubraniem na zmianę i przychodźcie. Na pewno początki będą ciężkie i nie nadążycie ze skoczkami lub będziecie wyskakiwać w górę, ale tym się nie przejmujcie. Z treningu na trening zobaczycie u siebie nie tylko poprawę wydolnościową, ale i ciuchy staną się za duże – gwarantuję! 🙂

Takich osób jak Karolina jest naprawdę dużo. One odnalazły w sobie motywację, chęci i zaczęły czerpać radość z podejmowania aktywności fizycznej! Jak widać wszystko zależy od tego jakie zajęcia są dla Ciebie najbardziej odpowiednie i po których widzisz efekty. To zrozumiałe, że jeżeli rezultaty naszej pracy są widoczne gołym okiem to sami napędzamy się do działania.

Kolejnym przykładem na to, że fitness na trampolinach jest idealnym sposobem by zgubić nadmiar zbędnych kilogramów i zmienić całkowicie swoją sylwetkę jest nasza kursantka Asia.

Dzięki zajęciom Fit and Jump osiągnęła swój cel treningowy i obecnie po ukończonym szkoleniu Fit and Jump otworzyła swój klub i sama pomaga innym osobom pracować nas wymarzoną sylwetką, a tym samym zyskiwać pewność siebie oraz lepsze samopoczucie!

Metamorfoza Asi - trening na trampolinach

Jak widać efekty pracy podczas treningu na trampolinach są mierzalne i widoczne. Sama forma zajęć bardzo mocno mobilizuje do dalszej pracy i napędza uczestnika do działania! Doskonałe efekty są warte tego, aby poznać czym jest trening Fit and Jump!

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Check Also

Wybór prezentów

Kluczowe wskazówki którymi należy się kierować przy wyborze prezentów ?

Wybór idealnego prezentu to zadanie, które może przyprawić o ból głowy niejedną osobę. Czy to …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NOWOŚĆ!
Sprawdź E-book!

47 zabaw i ponad 150 pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem

Pobierz bezpłatne
fragmenty e-booków + BONUSY!

Wypełnij formularz.
Materiały wyślę OD RAZU na Twój e-mail!

Wypełnij formularz i zapisz 

się na webinar! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail