Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Jak zwiększyć pewnosć siebie dzięki feromonom

Chcesz zwiększyć pewność siebie dzięki feromonom? Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy zakupie!

Jeżeli chcesz zwiększyć swoją pewność siebie i zacząć wywierać wpływ na ludzi z otoczenia, powinieneś zainteresować się feromonami! Aby osiągnąć pożądany efekt, będziesz musiał jednak zwrócić uwagę na kilka aspektów, które opiszemy poniżej. Dzięki nim uda Ci się dokonać zakupu, z którego będziesz zadowolony!

Do czego chcesz wykorzystać feromony?

Zanim zdecydujesz się na kupno feromonów, warto zastanowić się, na jakim efekcie dokładnie Ci zależy. Czy mają pomóc Ci pomóc w uwodzeniu? A może chcesz zwiększyć pewność siebie w trakcie biznesowych negocjacji lub przywrócić namiętność w długotrwałym związku? Na rynku znajdują się mieszanki feromonów, które pozwalają osiągnąć wszystkie z wymienionych powyżej celów. Wszystko zależy od składu – o tym będziesz mógł dowiedzieć się więcej poniżej!

Jakie feromony najlepiej działają na kobiety, a jakie na mężczyzn?

Jeśli chodzi o feromony przeznaczone dla osób, które chcą zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach osób płci przeciwnej, inne składniki zawarte są w mieszankach przeznaczonych dla mężczyzn, a inne w tych skierowanych do kobiet. W przypadku mężczyzn są to przede wszystkim androstadienon, który wprowadza kobiety z otoczenia w pozytywny, odprężony nastrój i androstadienol, który sprzyja nawiązywaniu relacji. Uzupełnione są one androsteronem i androstenonem, które wzmacniają męski autorytet.

Podstawą składu feromonów dla uwodzicielek są z kolei estratetraenol oraz kopuliny. Są to feromony kobiece, które wpływają na sposób, w jaki używająca ich kobieta postrzegana jest przez mężczyzn, sprawiając iż staje się w ich oczach bardziej kobieca i przez to atrakcyjniejsza. Co ciekawe, efekt ten niezależny jest od fizycznej atrakcyjności użytkowniczki!

Feromony w związku

Warto zdać sobie sprawę, że feromony zorientowane na uwodzenie osób płci przeciwnej sprawdzają się nie tylko w przypadku jednorazowych przygód, ale i stałych związków. W końcu żadna długotrwała, szczęśliwa relacja nie może obyć się bez zdobywania partnera na nowo każdego dnia! Stosowane w kontekście długotrwałego związku uczuciowego, feromony pozwalają na zwiększenie nie tylko temperatury życia łóżkowego, ale i szeroko pojętej czułości między partnerami.

Feromony w biznesie

Bardzo interesującą kategorią feromonów są mieszanki opracowane z myślą o biznesie. Ich skład opiera się o wspomniane już powyżej podkreślające autorytet męskie feromony, jakimi są androstenon i androsteron. Ten pierwszy pozwala wykreować wizerunek nieznoszącego sprzeciwu samca alfa, ten drugi zaś tworzy efekt łagodniejszego, „ojcowskiego” autorytetu. Najlepsze feromony opracowane z myślą o biznesie zawierają idealnie dobraną mieszankę obu tych związków. Dzięki temu pozwalają stworzyć perfekcyjny wizerunek silnego, a zarazem opiekuńczego lidera.

Warto wspomnieć, iż feromonów zawierających wyżej wymienione związki mogą używać z powodzeniem stosować również kobiety. Wśród nich przecież również znajdują się osoby, którą chcą zbudować dominujący wizerunek w życiu zawodowym!

Jak unikać produktów niskiej jakości?

Gdy już zdecydowałeś się na feromony, które najlepiej pasują do Twoich celów, będziesz musiał zwrócić uwagę na to, by unikać produktów niskiej jakości. Feromony należy kupować wyłącznie u zaufanych sprzedawców! Na rynku nie brakuje niestety firm, które reklamują produkty o rzekomo cudownym działaniu, które w rzeczywistości feromony zawierają w ilości znikomej, a nawet… żadnej. W najlepszym przypadku można nazwać je całkiem przyjemnie pachnącymi perfumami.

W przypadku feromonów obowiązuje zasada „oszczędny dwa razy płaci”. Produkty udające feromony często przyciągają bowiem klientów bardzo niskimi cenami i obietnicami wręcz cudownych rezultatów. Jednak czy w wyrobie dostępnym prawie za bezcen rzeczywiście może znajdować się duże stężenie feromonów? Warto zdać sobie sprawę, że proces syntezy feromonów w laboratorium jest na tyle złożony i kosztowny, że cena feromonów o pojemności pięciu mililitrów powinna wynosić co najmniej sześćdziesiąt złotych.

Gdzie można kupić skuteczne feromony?

Jednym ze sklepów internetowych, w których feromony można kupować rzeczywiście bezpiecznie, jest Lareina24. Znajduje się w nim szeroka gama męskich i damskich feromonów wysokiej jakości, w tym tak popularne produkty jak Chikara, Miyoshi Miyagi i Passion for Him & Her.

Każdy z dostępnych w jego asortymencie produktów tego typu ma podany dokładny skład, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nie kupujecie „kota w worku”. Co więcej, ich cena, chociaż wyższa niż w przypadku produktów sprzedawanych przez nieuczciwych sprzedawców, bynajmniej nie jest zaporowa. Serdecznie zapraszamy do przekonania się o sile markowych feromonów!


Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Po co trenujesz?

Czy potrafisz odpowiedzieć na pytanie… po co ćwiczysz i trenujesz?

Zastanów się przez chwilę, po co ćwiczysz? Masz jakiś konkretny cel? A może ćwiczysz bo …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Test #001

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail