Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Nasi eksperci

Eksperci Stopnadwadze.pl to prawdziwi pasjonaci aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. To właśnie dzięki nim przygotowujemy dla Was artykuły na najwyższym poziomie, zawierające konkretne, sprawdzone porady, a także interesujące ciekawostki i nowości. Zawsze możecie się do nich zwrócić, poprosić o radę lub pomoc.

paulina ziębaPaulina Matczak

Manager klubu fitness Active Point Tychy, instruktor fitness, mgr zarządzania. Z tańcem związała się już od najmłodszych lat. Później taniec przerodził się w fitness. Najpierw jako uczestnik poznawała tajniki tej dziedziny, później sama postanowiła zrobić kurs instruktora fitness- nowoczesne formy gimnastyki na AWF-ie w Katowicach. Prowadzenie zajęć stało się jej życiową pasją. Dlatego postanowiła związać się z fitnessem również zawodowo. Otwierając klub fitness w chwili obecnej realizuje i spełnia swoje największe marzenie. Uwielbia to co robi i praca z ludźmi to dla niej prawdziwa przyjemność. Jako instruktor fitness cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach w kraju i za granicą. Prowadzi różnego rodzaju zajęcia, ale zajęcia choreograficzne to jej prawdziwa pasja – step to jej „konik” jak mówi. Motto życiowe Pauliny – „trening czyni mistrza” – wypisane na bidonie do wody, nie opuszcza jej ani na krok i motywuje do dalszego działania 🙂

Ewa Pawełczyk - ekspertka Stopnadwadze.plEwa Pawełczyk

Sport towarzyszy jej życiu od wielu lat. Od poniedziałku do soboty można ją spotkać, gdy prowadzi takie treningi jak Super line, Turbo spalanie, BPU Extreme czy na zajęciach tanecznych. Zawsze uśmiechnięta i entuzjastycznie nastawiona do zajęć, pomaga w odreagowaniu codziennych zmartwień i rutyny.
W wieku 12 lat rozpoczęła treningi Aikido-ju-jitsu w Bytomskim Klubie Ju-Jitsu. Sport ten uprawiała przez około 8 lat, a przygodę z nim zakończyła uzyskując stopień 4-kyu. Dwa lata temu zainteresowała się zajęciami fitness, które szybko stały się jej pasją, a zarazem stylem życia. Fascynacja formą aktywności fizycznej jaką jest fitness sprawiła, że w październiku 2011 roku ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej AWF ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Obecnie większość jej wolnego czasu wypełnia fitness.
Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Inżynieria Środowiska. Oprócz prowadzenia zajęć fitness pracuje jako asystent projektanta w jednym z siemianowickich biur projektowych.

Instruktor Stopnadwadze.pl - Anna Grzesik Anna Grzesik

Niespokojna dusza, związana ze sportem od najmłodszych lat. W wieku 8 lat zaczęła przygodę z piłką ręczną, ponad 10 lat szczypiornistka Ruchu Chorzów. Po kontuzji zaczęła przygodę z fitnessem, jako instruktor fitness pracuje od ponad 2 lat w chorzowskim klubie Body Fit Studio.

W dalszym ciągu kształci się w Euro Fitness School w Bielsku Białej, uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów zapewniających zastosowanie nowatorskich technik pozyskiwanych z różnych zakątków świata. Jej pasją obok aktywności fizycznej to racjonalne, zdrowe odżywianie.

Specjalizuje się w szerzeniu świadomości zdrowego odżywiania wśród kobiet, uważa że dieta bez treningu nie istnieje! Posiada certyfikat ukończenia szkolenia w tematyce „Dieta i Suplementacja w Sporcie” oraz kursy i szkolenia z zakresu dietetyki i odchudzania. Uwielbia zarażać ćwiczących niesamowitą energią i tworzyć niepowtarzalną atmosferę na zajęciach. Najważniejszy jest profesjonalizm, dobra zabawa i uśmiech, który zawsze towarzyszy jej lekcjom.

Jej motto życiowe to : „Póki walczysz, jesteś zwycięzcą” oraz ” Żyj chwilą”.

Adrianna Łojek - ekspertka Stopnadwadze.plAdrianna Łojek

Dietetyk, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi własną poradnię dietetyczną w Mysłowicach gdzie pomaga w walce z nadmiernymi kilogramami jak i z niedowagą, zajmuje się również specjalistycznym żywieniem w jednostkach chorobowych.
Promuje zdrowe i racjonalne odżywianie, wierzy, że dzięki temu można ochronić się przed wieloma chorobami i dolegliwościami oraz poprawić swoje samopoczucie na co dzień.

Radek Krowiak - Radea - ekspert Stopnadwadze.plRadosław Krowiak

Magister fizjoterapii i menadżer zarządzania w rehabilitacji I sporcie osób niepełnosprawnych. Na co dzień związany ze sportem zawodowym, fizjoterapeuta Plus Ligowego klubu siatkarskiego BBTS Bielsko-Biała oraz reprezentacji narodowej koszykarzy na wózkach. Pomaga utrzymać sportowców w najwyższej dyspozycji, a w przypadku kontuzji jak najszybciej przywraca ich do zdrowia. Pozytywnie nastawiony do życia i swojej pracy, optymizmem oraz uśmiechem zaraża swoich pacjentów. Rehabilitację traktuje jako wszechstronne działania zmierzające do naprawy i regeneracji ludzkiego organizmu, aby ruch mógł wypełniać ich życie, kiedy mają na to ochotę.

Ekspertka stopnadwadze.pl od kosmetyków naturalnych. Ola Berger

Zwolenniczka powrotu do natury, obsesyjnie czyta i analizuje składy INCI każdego kosmetyku. Uważa, że najlepsze są produkty jak najmniej przetworzone, zarówno w pielęgnacji ciała, jak i w codziennej diecie. Prywatnie Eko-mama małego Jeremiasza, mól książkowy i entuzjastka treningów ‘dywanowych’ (nie mylić z kanapowymi ;)).

Na Stopnadwadze.pl opiekuje się działem kosmetyków naturalnych, przygotowując przepisy, pisząc artykuły i dostarczając potężną ilość informacji, które w domowym laboratorium kosmetycznym & SPA są po prostu niezbędne.

Roman Piotrowski - ekspert STOPnadwadze.pl, instruktor Kettlbell.Roman Piotrowski

Niczym Clark Kent- w ciągu dnia pracownik banku, wieczorem- prowadzi zajęcia z Izraelskiego Systemu Walki Wręcz Krav Maga oraz Kettlebell Hard Style. Dzielenie się swoimi pasjami z innymi ludźmi przynosi mu największą satysfakcję. Szczególnie, kiedy ludzie wychodzą z sali gimnastycznej zlani potem i uśmiechnięci. Miłośnik steków – tych dobrze wysmażonych.

Wyznawca zasady- „train like a warrior – eat like a man- sleep like a baby”.

Członek grupy instruktorskiej SAGOT Krav Maga, instruktor Kettlebell.

Michał Sog - instruktor Krav MagaMichał Sog

Twórca i głównodowodzący SAGOTu. Krav Maga zajmuje się od 2000 roku. Zaczęło się od alternatywy dla książek, skończyło się na pasji i sposobie życia. Posiada kwalifikacje instruktorskie w wielu zakresach szeroko pojętego bezpieczeństwa i samoobrony (od samoobrony cywilnej, po CQB, AIR Marchal i VIP-Protection).

Prywatnie absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i Krakowskiej Szkoły Biznesu.

Swoją pracę traktuje bardzo poważnie, ale tylko dzięki temu ma gwarancję dobrego, skutecznego treningu. Wymagając od ludzi pracy na 100% na start – samemu wkłada swoje 150%. Największą satysfakcje czerpie z postępów studentów i ich prywatnych „zwycięstw”, kiedy to skutecznie poradzili sobie w kryzysowych sytuacjach. To dodaje siły i motywacji do dalszej pracy. Życiowe motto: „Impossible is nothing!” „Jest problem – jest rozwiązanie!

Ekspertka Sn od kosmetyków naturalnych.Bożena Tomanek

Jako kosmetyczka i pedicurzystka pracuje cztery i pół roku. Półtorej roku prowadzi swój gabinet w Kędzierzynie-Koźlu. Usługi wykonuje z prawdziwą pasją. Najbardziej cieszy ją, gdy klientki wychodzą z gabinetu zrelaksowane, wypoczęte i zadowolone z jakości usług. Zajmuje się pielęgnacją twarzy, szyi i dekoltu, pielęgnacją dłoni i stóp. Cały czas zwiększa swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

michał_cierlicaMichał Cierlica

Ze sportem związany od zawsze. Pełen przekrój – bieganie, siłownia, Kettlebell, Windsurfing, narciarstwo, Krav Maga i pewnie jeszcze kilka innych po drodze. Pasjonat i posłaniec aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania. Dzień bez treningu to dzień stracony – zawsze znajdziesz go w okolicy robiącego cokolwiek co przynosi pot, zmęczenie i uśmiech na twarzy. Chętnie pomoże, podpowie i szepnie jak czerpać maksimum przyjemności z ćwiczeń, jedzenia i regeneracji!

Na Stopnadwadze.pl prowadzi autorski dział MiCi poleca, zawierający wyłącznie zdrowe przepisy na niekonwencjonalne potrawy, których musisz spróbować!

MIchał Walter Michał Walter

Szeroko pojętym outdoorem zajmuje się od kilku lat. Szczególnie interesuje się turystyką górską i survivalem.

Na wyjazdach, czy to blisko (Beskid), czy daleko (Islandia, Iran) stara się poznawać dwie rzeczy: piękno środowiska naturalnego oraz mentalność miejscowej ludności, która w każdym miejscu na Ziemi jest inna, tak samo jak flora czy fauna.

Na Stopnadwadze.pl opiekuje się działem Turystyka górska, do którego przygotowuje artykuły i porady.

Pobierz DARMOWY plan treningowy
w domu na 30 dni! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz DARMOWĄ Dietę Odchudzającą 1600 kalorii! 

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail