Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

fenix zero spalacz tłuszczu

Fenix Ground Zero – prawdziwe opinie i efekty

To prawdopodobnie najskuteczniejszy spalacz tłuszczu jaki pojawił się na rynku w ostatniej dekadzie. Oparty jest on o 16 składników mających potwierdzoną skuteczność w redukcji każdego rodzaju tkanki tłuszczowej, a ich połączenie w jednym produkcie zapewnia synergistyczne działanie i pozwala w pełni wykorzystać ich potencjał.

Suplement ten ukierunkowany jest maksymalnie na redukcję tkanki tłuszczowej oraz przyspieszenie metabolizmu bez efektu bardzo mocnego pobudzenia, jakie możemy znać z niektórych spalaczy tłuszczu opartych o bardzo silne energetyki. Suplement ten posiada największą objętość składników aktywnych na jedną kapsułkę, jest to wartość 750 mg co jest niezwykle istotne, gdyż wiele produktów posiada liczne składniki, jednak w zdecydowanie zbyt małych dawkach. Fenix Ground Zero zawiera aż 90 kapsułek dlatego jest produktem bardzo wydajnym i w większości osób wystarcza aż na 45 dni suplementacji. Warto również podkreślić, że jest to produkt który jako pierwszy i jedyny do tej pory posiada połączenie składników działających niemal na każdym szlaku metabolicznym niezbędnym do redukcji tkanki tłuszczowej. Zawiera związki nasilające wyrzut kluczowych dla redukcji tkanki tłuszczowej hormonów takich jak noradrenalina, składniki stymulujące przekształcenie się uporczywej tkanki tłuszczowej białek w brunatną, która jest o wiele łatwiejsza do redukcji, a także między innymi najskuteczniejsze blokery apetytu na rynku.

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Spalacz Ground Zero Black Edition

Jest to nowsza wersja kultowego już produktu, jednak co najważniejsze nie została ona całkowicie zmieniona jak w przypadku wielu innych producentów, lecz wersja Black Edition jest rozwinięciem poprzedniej, bardzo cenionej wersji suplementu. Osoby stosujące pierwszą wersję Ground Zero z całą pewnością mogą spodziewać się jeszcze bardziej bezkompromisowego działania w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej. Najważniejszą zmianą jest wzrost objętości składników z 700 mg do 750 mg.

Dodatkowo proporcje całej formuły zostały ukierunkowane jeszcze mocniej w stronę skutecznego spalania tłuszczu, kosztem niektórych składników pobudzających. Fenix Ground Zero Black Edition z pewnością nie jest najmocniej pobudzających suplementem na rynku, natomiast nie ma sobie równych pod kontem redukcji tłuszczu. Istotnymi zmianami są także nowe składniki takie jak Lean GBB oraz Paradoksyna. Posiadają one potwierdzoną skuteczność w badaniach wykonywanych na ludziach i uzupełniły one skład Ground Zero.

Poza skutecznością związki te oczywiście posiadają potwierdzone bezpieczeństwo i powoli wchodzą w skład również suplementów produkowanych przez takie marki jak Olympus Labs czy MAN Nutrition. Z wersji Black Edition z pewnością najbardziej zadowolone będą osoby które efekty swojej redukcji pragną zobaczyć w lustrze oraz na centymetrze, a nie koniecznie w postaci mocnego wzrostu energii.

Fenix Ground Zero – bezpieczeństwo

Jak już wspomnieliśmy składniki które jakiś czas temu weszły w skład suplementu posiadają potwierdzone bezpieczeństwo. Podobnie jest jednak w przypadku każdego innego składnika jaki znajduje się w suplemencie. Pamiętajmy, że Fenix Ground Zero Black Edition to spalacz tłuszczu, a każda substancja która wchodzi w Jego skład naturalnie może występować w przyrodzie. W zdecydowanej większości są to ekstrakty o najwyższym stopniu standaryzacji lub wyizolowane substancje które w nich występują. Suplement ten nie zawiera popularnych i silnych stymulantów takich jak Geranium czy Efedryna, dlatego u osób zdrowych jest całkowicie bezpieczny, a ewentualne przeciwwskazania dotyczą wad serca, zaburzenia pracy układu krążenia itp.

Są one jednak wspólne dla każdego termogenika, a nawet napojów energetycznych czy mocniejszej kawy. Bardzo popularny jest temat w którym POLADA wydała komunikat odnośnie skuteczności tego produktu. Przypomnijmy jednak, że dotyczył on wersji której nie ma na rynku już od około 3 lat. Dodatkowo wszystkie składniki do których organizacja ta posiadała zastrzeżenia były wyszczególnione na etykiecie produktu. Co więcej, nie powodują one żadnych działań niepożądanych , a jedynie mogą podnosić możliwości wysiłkowe naszego organizmu, a co za tym idzie nie mogą być stosowane przez sportowców. Pamiętajmy, że Polada to organizacja do zwalczania dopingu, a coś co podnosi nasze zdolności sportowe nie koniecznie jest szkodliwe dla zdrowia.

Wspomnijmy także, że związki o których mowa występują w wielu innych suplementach i cieszą się dużą popularnością od kilkunastu lat.

Ground Zero Black Edition – skład

Głównym argumentem odnośnie skuteczności wersji Black edition są opinie osób które ją stosowały, a przede wszystkim jej skład, któremu z pewnością warto się nieco przyjrzeć i scharakteryzować kilka najważniejszych składników.

Paradoxine (standardized to 12.5% 6-paradol) jest to wspomniana już Paradoksyna o bardzo wysokim stopniu standaryzacji. Ma w pełni naturalne pochodzenie oraz jest całkowicie bezpieczna. Nie wpływa w żaden sposób na ciśnienie tętnicze czy narządy wewnętrzne. Wielu producentów z USA stosuje ją nawet w spalaczach bez stymulantów. Posiada ona unikalną zdolność do przekształcania uporczywej tkanki tłuszczowej w brunatną która jest o wiele łatwiejsza do redukcji, zmniejszając tym samym otyłość brzuszną. Co więcej zwiększa także wrażliwość komórek na działanie insuliny co ma ogromne znaczenie dla osób z nieco wyższym poziomem tkanki tłuszczowej.

Lean GBB to opatentowany związek nasilający produkcję endogennej, jedynej wartościowej l-karnityny przez organizm. Jak wiadomo, aminokwas ten w postaci suplementu praktycznie w żadnym stopniu nie działa na redukcję tkanki tłuszczowej, jednak produkowana przez organizm ma ogromny wpływ na termogenezę i lipolizę transportując kwasy tłuszczowe do komórek mitochondrialnych w których są wykorzystywane jako źródło energii. Jest to innowacyjny związek który posiadają wyłącznie najskuteczniejsze spalacze tłuszczu na rynku.

Isopropylnorsynephrine HCL jest najbardziej wartościową formą synefryny pod względem redukcji tkanki tłuszczowej. Cechuje się wielokrotnie większym nasileniem lipolizy, mocniej przyspiesza przemianę materii oraz korzystnie wpływa na wzrost energii i samopoczucia. Pozyskiwana jest naturalnie z ekstraktu gorzkiej pomarańczy, występuje jednak też w innych cytrusach. Cechuje ją podobna budowa chemiczna do efedryny, dlatego podobnie działa w zakresie redukcji tłuszczu. Nie powoduje jednak tak bezkompromisowego pobudzenia i jest w pełni bezpieczna dla organizmu.

Caralluma Fimbriata to również wyjątkowo ciekawy związek który w Stanach Zjednoczonych uznawany jest za przełomowy w zwalczaniu nadwagi. Jest jedną z najskuteczniejszych substancji wpływających na ograniczenie nadmiernego apetytu przez cały dzień. Nie działa jednak przez kilka godzin jak liczne stymulanty, lecz zapewnia poczucie sytości na stabilnym poziomie, przez co łatwo nam najadać się niewielkimi porcjami, jednak nie czujemy w żaden sposób dyskomfortu związanego z jedzeniem.

Fenix Ground Zero – negatywne opinie

Przedstawiony skład produktu, innowacyjne składniki, setki badań potwierdzających skuteczność każdej substancji oraz realnie działające oraz setki pozytywnych opinii to argumenty świadczące o rzetelnym działaniu i skuteczności produktu. W ostatnim czasie jednak może znaleźć sporo negatywnych opinii o Fenix Ground Zero, skąd one jednak wynikają ? Jeśli przyjrzymy się temu bliżej możemy dostrzec, że pojawiają się ona na portalach producentów tzw. „śmieciowych spalaczy” które mają za zadnie przynieść duże zyski bez jakichkolwiek efektów. Najczęściej są to wynalazki pokroju SlimBerry, GreenMagma itp. Sponsorowane blogi mają na celu promowanie tego rodzaju produktów poprzez wypisywanie wprowadzających w błąd informacji między innymi na temat działających produktów takich jak Fenix Ground Zero. Co ważne, suplementy reklamowane jako skuteczne i bezpieczne posiadają w swym składzie związki które wielokrotnie wykazały w badaniach całkowity brak działania. Co więcej aby obniżyć koszty ich produkcji, zawierają nawet zbyt małe dawki by odczuć jakiekolwiek działanie rozgrzewające czy energetyczne. Warto więc zwracać uwagę na tego typu produkty i omijać je szerokim łukiem, a przy wyborze produktu kierować się przede wszystkim jego składem.

Niezależne opinie o spalaczu tłuszczu Fenix Ground Zero Black możemy znaleźć na renomowanym serwisie traktującym o spalaczach tłuszczu i tabletkach na odchudzanie – http://spalacze.com.pl/fenix-ground-zero/

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Oceń artykuł
[Głosów: 19 Średnia: 3.4]
Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Jak często pić wodę w ciągu dnia i jaki ma wpływ na nasze zdrowie.

10 powodów dlaczego warto pić regularnie wodę

Około 60% ludzkiego ciała składa się z wody. Jest ona niezbędna do życia i choć …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Test #001

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail