Pobierz DARMOWY plan treningowy TABATA KILLER! Schudnij, popraw kodnycję i zacznij się regularnie ruszać! >> Więcej

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Jak zapełnić zimowy czas w domu?
Co można robić w domu w zimę?

Najśmieszniejsze sposoby na spotkanie z zimą

Zimy mogą być tak chłodne, że ludzie myślą, że nie będą się dobrze bawić w tym sezonie. Na szczęście przebywanie w domu przez zimę nie musi być trudne. W rzeczywistości wszystkie oszczędne i zabawne zajęcia w pomieszczeniach mogą sprawić, że zima będzie najlepszym sezonem ze wszystkich. Oto kilka zabawnych zajęć w pomieszczeniach, które można podziwiać, gdy wycie wiatru i śnieg pada na zewnątrz.

1. Naucz się rysować

Prawdopodobnie pamiętasz godziny spędzone na rysowaniu, gdy byłeś dzieckiem, ale prawdopodobnie nie robiłeś tego od dłuższego czasu. Wyciągnij ołówki i papier, a wkrótce przypomnisz sobie, jak fajnie jest rysować. Niezależnie od tego, czy po prostu znajdziesz w Internecie zdjęcia, które chcesz skopiować (w końcu tak uczą się studenci sztuki), czy też poświęcasz czas na poznanie podstaw rysowania, powrót do bycia artystą może być ekscytującym sposobem na spędzenie godziny w domu w zimie. Kluczem do sukcesu jest porzucenie wszelkich perfekcjonistycznych tendencji i narysowanie rzeczy, które sprawiają ci najwięcej radości, czy to jednorożce, piły łańcuchowe, czy jednoręczne piły łańcuchowe.

2. Zagraj w gry online

Granie w gry mija wiele godzin i stanowi ważną stymulację umysłową dla ludzi podczas relaksu. Wideo gry lub hazard online, to świetny sposób spedzić czas, a ranking zdrapek oferowany prze wiele kasyn zachęca jeszcze bardziej. Gry eliminują nudę, zachęcając członków rodziny i towarzyszy do interakcji. Najlepsze jest to, że gry są przyjemniejsze niż zwykłe patrzenie przez okno podczas siedzenia w domu w sezonie zimowym.

3. Upiecz kilka smakołyków

Nie ma nic bardziej domowego niż zapach świeżo upieczonych ciasteczek. Nawet jeśli nigdy nie stworzyłeś nic bardziej skomplikowanego niż ciasteczka do krojenia i pieczenia, przestrzeganie przepisu z tyłu torby z kawałkami czekolady lub pojemnika z płatkami owsianymi jest łatwym sposobem na rozpoczęcie pracy jako piekarz od zera. Jeśli chcesz wypróbować inne rodzaje wypieków, czas spędzony w domu przez długi zimowy dzień jest idealny, aby pozwolić na wzrost ciasta chlebowego lub ciasta do pizzy. Jest coś bardzo satysfakcjonującego w spędzaniu dnia na pracy nad czymś, co możesz zjeść i podzielić się z innymi.

4. Umieść swoje zdjęcia w albumach

Niezależnie od tego, czy masz fizyczne zdjęcia przechowywane w starych pudełkach na buty, czy też komputer pełen plików ze zdjęciami, zimowy dzień spędzony w pomieszczeniu to idealny czas na uporządkowanie zdjęć w albumach. Będzie fajnie zejść ścieżką pamięci, patrząc na stare zdjęcia, a zakończysz dzień z poczuciem spełnienia.

5. Zrób imprezę taneczną

Możesz być uwięziony w środku, ale to nie znaczy, że nie możesz trochę poćwiczyć. Odsuń swoją kanapę na bok, włącz ulubioną stację na Spotify i zejdź do swojego prywatnego klubu tanecznego. To także idealny czas na naukę wykonywania wszystkich swoich ulubionych ruchów tanecznych. Znajdź tutoriale na YouTube i doskonal swoje ruchy w domu. Wreszcie, prawdopodobnie nadal masz tę starą grę wideo Dance Dance Revolution i matę. Odkurz je i spraw, by Twoja impreza taneczna była prawdziwym wyzwaniem.

6. Spotkaj się z przyjaciółmi i rodziną

Ekstrawertycy, którzy mogliby wspinać się po ścianach w dni, w których utknęli w domu, mają teraz wiele różnych sposobów utrzymywania kontaktu z najbliższymi i bliskimi, bez względu na to, jak straszna może być pogoda. Połączenia telefoniczne, Skype i FaceTime dają możliwość nawiązania połączenia, podobnie jak Facebook i Twitter. To świetny sposób na dotarcie do osób, o których myślałeś, ale z którymi nie miałeś czasu się połączyć.

7. Twórz muzyczne listy odtwarzania dla każdego nastroju

Utwórz ulubione listy utworów muzycznych na każdy nastój, na swojej ulubionej aplikacji.

8. Zamień się w barmana

Utknięcie w domu nie oznacza, że ​​musisz przegapić happy hour lub swój ulubiony, wyszukany napój kawowy. Wykorzystaj czas w domu, aby nauczyć się mieszać swoje ulubione koktajle lub zaparzać ulubione smakołyki z kawy. Przepisy kulinarne i samouczki wideo można znaleźć w Internecie.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Tabata Killer!

Pobierz plan treningowy TABATA KILLER na 30 dni!

Zacznij regularnie ćwiczyć, schudnij i zadbaj o super kondycję!

Więcej informacji

Dziękujemy za zapisanie do Newslettera

Podany adres e-mail znajduje się już w bazie danych

Check Also

Jakie są najczęstsze objawy stresu?

Co to jest stres? Przyczyny, objawy, tabletki na stres bez recepty

Niespodziewane wydarzenie, problemy w pracy czy związku, kłopoty finansowe? Właśnie wtedy bardzo często pojawia się …

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Test #001

Dołącz do wyzwania deski!

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail

Pobierz plan TABATA KILLER! 

Wypełnij formularz i pobierz plan na swój adres e-mail