Zapisz się na bezpłatny newsletter z ćwiczeniami

Home » Ćwiczenia » Ćwiczenia na pośladki » Ćwicz z Mel B! 10 minutowy trening pośladków
Najważniejsze to ćwiczyć regularnie i wkładać całe serce w trening.
Kolejny zestaw ćwiczeń prezentowanych przez Melanie - tym razem trening i modelowanie atrakcyjnej pupy.

Ćwicz z Mel B! 10 minutowy trening pośladków

Mel B przedstawia tym razem fantastyczne, skuteczne, ale dające niezły wycisk ćwiczenia na pośladki. Zestaw dla miłośniczek prostych, intensywnych, łatwych i skutecznych treningów. Chcesz ujędrnić pośladki lub poprawić ich kształt, a masz mało czasu? Nie szukaj już innych ćwiczeń, te sprawdzą się wyśmienicie.

Wystarczy, że swój zwykły trening cardio (np. jazda na rowerze) zakończysz tymi ćwiczeniami, a Twoje pupa będzie miały cudowny i atrakcyjny kształt. Nie ćwicz jednak codziennie, bo mięśnie nie będą miały czasu na regenerację, 2-3 razy w tygodniu wystarczy, aby uzyskać wymarzony efekt.

Najważniejsze jest to, byś pamiętała o REGULARNYCH TRENINGACH i ROZGRZEWCE!

Plan: ćwiczenia z Mel B na pośladki

  1. Wykop w bok (od 40:30): podeprzyj się na rękach i kolanach, prawą nogę unieś do boku i wyprostuj. Po 30 sekundach zmień nogę.
  2. Unoszenie nogi w górę: zgiętą nogę unosimy w górę, piętą do sufitu. Mocno pracują mięśnie pośladków. Po 30 sekundach zmień nogę.
  3. Wykop w bok: powtarzamy 1 ćwiczenie na obydwie nogi. Jeżeli odczuwasz ból lub skurcz pośladków rozmasuj mięśnie.
  4. Unoszenie nogi w górę: powtarzamy ćwiczenie 2 dla obydwu nóg.
  5. Leżenie na boku : w tej pozycji, podpierając się łokciem, unosimy wyprostowaną nogę do góry. Pamiętaj, że noga nie może dotykać podłogi, kontroluj cały ruch nogi za pomocą mięśni. Ćwicz przez 1 minutę.
  6. Wyprost nogi: pozostajemy w pozycji, noga nisko nad podłogą, przyciągamy ją w stronę brzucha, a następnie prostujemy i zginamy przed sobą
  7. Leżenie na boku: powtarzamy ćwiczenie dla drugiej strony
  8. Wyprost nogi: powtarzamy ćwiczenie dla drugiej strony
  9. Unoszenie pośladków: leżąc na plecach unosimy pośladki i biodra, tempo dosyć szybkie, pamiętaj o napinaniu mięśni pośladków na górze. Powtarzaj przez 1 minutę, a następnie zatrzymaj napięte mięśnie pośladków na 30 sekund. Kolejne 30 sekund dalej utrzymuj pośladki w górze, ale łącz i otwieraj uda.

Uwaga! Koniecznie wykonaj na zakończenie treningu kilka ćwiczeń rozciągających mięśnie ud i pośladków! Unikniesz dzięki temu kontuzji i odpowiednio „napakujesz” tlenem zmęczone mięśnie i stawy

Sprawdź nasze pomysły na przysiady – najlepsze ćwiczenia na ujędrnienie pośladków!

Sprawdź też

Zestaw ćwiczeń wzmacniających pośladki.

Body Ball #4 – ćwiczenia wzmacniające pośladki

Zestaw 3 prostych ćwiczeń body na wzmocnienie pośladków, a także na uzyskanie kształtnej, seksownej i ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>